Vestel Servis Kadıköy

Vestel Dokunmatik Tamiri Ne Kadar

Vestel Servis Kadıköy

CepMarket, Kadıköy‘de hizmet veren Vestel telefon servislerinden biri olarak dikkat çekmektedir. 2007 yılından bu yana aynı mağazasında hizmet veren CepMarket tüm Türkiye’ye Vestel telefon parça değişim ve tamir hizmeti sunuyor. Vestel telefonlar dahil olmak üzere birçok marka telefonun tamir işlemini yapıyoruz.

Vestel Servis Kadıköy

Kadıköy’de Vestel Telefon Servisi

Kadıköy Vestel telefon servisi denildiğinde ilk akla gelen isimlerden CepMarket’te tüm telefon tamir işlemlerinde parça ve işçilik garantisi sunuluyor. İşinde fazlasıyla tecrübeli olan teknik ekibimiz ile siz mağazamızda oyalanırken Vestel telefonunuzun kısa sürede tamir edildiğini görebilirsiniz. Bu süre çoğunlukla 1 saatten kısa olmaktadır. Geleneksel servislerde benzer işlemler ise günleri hatta haftaları bulabilmektedir.

Vestel telefonunuzu CepMarket servisimize ulaştırmak için üç farklı seçeneğiniz bulunuyor. Bunlardan ilki elbette doğrudan servisimize gelerek cihazınızı elden teslim etmek. İkinci seçenek ise dileyen müşterilerimizin Türkiye’nin her şehrinden Vestel telefonlarını mağazamıza ücretsiz kargoyla gönderip ücretsiz kargoyla alabilmelerini sağlıyor. Son seçeneğimiz ise İstanbul’da ikamet edenlere sunduğumuz kuryeyle Vestel telefon tamiri işlemi.

Telefon Tamir Servisleri

Vestel servis Kadıköy bölgesinde bolca bulunmasına rağmen her telefon tamircisinden aynı performansı ve deneyimi beklemek gerçekçi değildir. 10 yılı aşkın bir süredir bu sektörde faaliyet gösteren CepMarket gibi çok az Vestel servisi vardır. Siz de CepMarket’in bu tecrübesinden yararlanmak için hemen şimdi mağazamızı arayabilir, telefonunuzun tamir işlemi ve ücreti hakkında bilgi alabilirsiniz. Aşağıda fikir vermesi amacıyla Vestel servis Kadıköy fiyatlarından birkaçını sıraladık.

Ocak 2021 – Vestel Servis Kadıköy Değişim Ücretleri

Model İşlem Fiyat
Vestel Venus 5530
Ekran Değişimi 299 TL
Vestel Venus 5000 Ekran Değişimi 249 TL
Vestel V3 5010
Ekran Değişimi 299 TL
Vestel V3 5020 Ekran Değişimi 299 TL
Vestel V3 5570 Ekran Değişimi 299 TL
Vestel V3 5040 Ekran Değişimi 299 TL
Vestel V3 5050 Ekran Değişimi 299 TL

Merak Ettiklerinizi Sorun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu linke tıklamayın lütfen. Yoksa siteden yasaklanacaksınız!

Merhaba!
Bir sorunuz mu var?
Lütfen bu düğmeyi kullanın
Bizimle iletişime geçin!