Vestel Batarya Değişimi Fiyat Listesi

Ülkemizde üretilen “daha yerli” telefon markalarından biri olan Vestel bu anlamda giriş ve orta seviyeye konumlandırdığı ekonomik, bütçe dostu Android cihazlarıyla tanınıyor. Şirket çoğu telefonunun batarya ve anakart gibi bileşenlerini kendisi üretiyor.

Vestel Batarya Değişimi Fiyat Listesi
Vestel Batarya Değişimi Fiyat Listesi

Vestel Pil Değişim Ücreti Nedir?

Elbette geride yerli olmayı bekleyen çok daha fazla bileşen var ancak Vestel’in akıllı telefon arenasında öne çıkan noktası tam olarak bu. Elbette konu batarya olduğunda bu parçaların ne kadar kolay yaşlandığı da akıllara geliyor. Bu nedenle kullanıcılar Vestel akıllı telefonlarında batarya değişimi nasıl yapılır bunu merak ediyor?

En iyi Vestel pil değişimi mağazadan mağazaya değişmektedir. Zira her üçüncü parti onarım mağazası müşterilere aynı fiyatı vermeyebiliyor. Bu nedenle Vestel batarya değişimi fiyat listesi gibi bir veri tablosu her kullanıcının oldukça işine yarayacaktır. Özellikle konu Vestel Venüs V20 batarya değişimi olduğunda bu daha çok merak ediliyor.

iPhone Kırılmaz Cam Dokunmatiği Etkiler mi?

Pil değişimleri resmi mağazalarda yapılmak istendiğinde genellikle haftalarca beklenmesi gerekir ve değişim ücretleri de diğer mağazalarda sunulan fiyatların biraz üstünde olabilir. Bu yüzden Vestel batarya değişimi gibi benzer işlemleri hem hızlı hem de daha hesaplı hale getirmek isteyenlerin CepMarket gibi işinde tecrübeli, profesyonel noktalara yöneldiğini görülüyor.

CepMarket, Vestel pil değişimi işlemini 20 dakikada gerçekleştiriyor ve tüm tamir işlemi normalden çok daha ucuza mâl oluyor. Mağazamız orijinal OEM kalite parçalar kullanıyor ve bu sayede maksimum müşteri memnuniyeti elde ediliyor.

2 Nisan 2020 – Vestel Batarya Değişim Ücretleri

ModelYapılan İşlemDeğişim Fiyatı
İşçilik Süresi60 – 90 DK Yoğunluğa Bağlı Değişken
KargoÜCRETSİZTüm Türkiye’ye Aynı Gün Gönderim
ÖdemeONLINENakit, Kredi Kartı, Havale & EFT
Vestel Venus 5530Batarya Değişim
Vestel Venus Z20Batarya Değişim
Vestel Venus Z10Batarya Değişim
Vestel Venus V3 5070Batarya Değişim
Vestel Venus V4Batarya Değişim
Vestel Venus V1 5.5 XBatarya Değişim
Vestel Venus 5.5VBatarya Değişim
Vestel Venus E3Batarya Değişim
Vestel Venus 5000Batarya Değişim
Vestel Venus V3 5040Batarya Değişim
Cep Telefonu Ekranımda Siyah Çizgiler Var