Türkiye İçinde Destek Sunduğumuz İlller

Blog sayfasına dönün
Türkiye İçinde Destek Sunduğumuz İlller

Türkiye İçinde Destek Sunduğumuz İlller

Bir Kadıköy telefon teknik servisi olmasıyla bilinen CepMarket’te 2006 yılından bu yana tüm Kadıköy ve İstanbul’a telefon tamir hizmetleri sunuyoruz. Hizmetlerimiz şimdilerde tüm Türkiye’yi kapsamış durumda. Yurtiçi Kargo ile yaptığımız anlaşma sayesinde Türkiye’nin her noktasından ücretsiz kargo kabul ediyoruz. Kargolar gidiş ve dönüşte çift taraflı olacak şekilde ücretsizdir. Tüm Türkiye illerinden kargoyla teslim alınan cihazlar tamir edildikleri gün içerisinde yeniden ücretsiz kargoya verilirler.

Şehirler

Tüm Türkiye’ye Verdiğimiz Teknik Servis Hizmetleri

Gelişmiş tamir hizmetleri ve A kalite parça kullanımının yanında işçilik ile parça garantisi politikası ile bilinen Kadıköy telefon teknik servisi CepMarket’te tüm Türkiye’ye sunduğumuz çeşitli teknik servis hizmetleri bulunmaktadır:

Ekran Değişimi

CepMarket’te her telefon tamiri telefonunuzda hataya neden olan problemin ne olduğunu anlamaya çalışarak başlar. Bu teşhis süreci tümüyle ücretsizdir. Kapsamlı teşhis servislerimiz telefon ekran değişimleri için de geçerli. Teşhis işlemi, hizmetlerimizden hangisinin sorununuzu en iyi şekilde çözeceğine karar vermemize yardımcı olur.

Ön Cam Değişimi

CepMarket’te telefon tamirleri hasar tespit işleminin ardından derhal mağazamızda başlar ve genellikle yaklaşık bir saatte biter. Ön cam değişimi tüm Türkiye’ye sunduğumuz en uzun süreli tamirlerden biri. Ön cam değişimi 2 ila 3 saat içerisinde tamamlanır. İşlemde gelişmiş Buz Makinesi ekipmanından yararlanılır.

Kamera Değişimi

Kamera değişimlerimiz Apple iPhone ve Samsung Galaxy gibi model ve markalardan Huawei, Xiaomi, General Mobile, Oppo ve LG gibi isimlere kadar uzanıyor. Kamera değişiminde kameranızın orijinal performansı ve özellikleri aynı kalır. Dahası, ilk günkü gibi çalışmaya başlar.

Kasa Değişimi / Düzeltme

Kasa değişiminin yanında kasa düzeltme işlemi de yapıyoruz. Kasa düzeltme daha özel ekipmanlar yardımıyla yapılan ve tamamen teknisyenin teknik bilgi ve becerisinin ön planda olduğu bir tamirdir. Bu tamirle kasadaki ezikler ve kozmetik hasarlar giderilir.

Batarya Değişimi

Batarya değişimleri ile telefonunuz tekrar ilk günkü pil ömrü performansına ulaşır. Piller, ömürleri sınırlı tüketim ürünleri olduklarından yaklaşık üç yılda büyük oranda bitmiş olurlar. Pil sağlığı uygulamaları sağlığınızı yüksek gösterse bile bu ölçümler çoğu zaman pilin ne kadar eskidiğini yansıtmaz.

Antistatik Bileklik Nedir ve Neden Bağlanır?

Mikrofon Değişimi

Telefon görüşmelerinde karşınızdaki kişi sizi duyamıyor, kısık sesle duyuyor ya da sesinizin cızırtılı ya da sıra dışı geldiğini belirtiyorsa mikrofon değişimine ihtiyacınız olabilir. Mikrofon değişimleri tüm modelleri kapsar ve yaklaşık 1 saat sürer.

Entegre Değişimi

Entegre değişimleri WiFi anteni entegre değişimi, SIM okuyucu entegre değişimi, şebeke entegre değişimi ya da şarj portu entegre değişimini kapsayabilir.

Hafıza Artırma

Buradaki hafıza Artırma rehber yazımızda tüm iPhone’lara sunduğumuz dahili depolama kapasitesini yükseltme servisimizin detaylarından bahsettik. Yalnızca 16 GB depolamalı hızlı iPhone’lara bir son veriyoruz.

Home Tuşu Değişimi

Home tuşu değişimleri hem iPhone hem de Samsung, Huawei ya da Xiaomi gibi tüm diğer başlıca markaları kapsar. Home tuşu değişimi dokunmatiği çalışmayan home tuşları için de yapılabilmektedir.

Şarj Soketi Değişimi

Şarj soketi değişimi ile düzgün şarj olmayan, şarjı yarıda kesilen ya da yavaş şarj olan cihazlardaki bu tür sorunları yaklaşık 1 saatte, A kalite parçalar ve tecrübeli teknisyenlerle ortadan kaldırıyoruz.

Kamera Koruma Camı Değişimi

Kamera koruma camı cihazınızın kamerasını tüm çizilmelere karşı korur. Yeni bir kamera camına ihtiyacınız varsa CepMarket teknisyenlerimiz sorununuzu 30 dakika içerisinde çözsünler.

Flex Değişimi / Onarımı

Flex kablo hasarı kolaylıkla göz ardı edilebilen kritik hasarlardan biridir. Bazen bir ekranın çalışmamasına yol açan neden ekranın kendisinde değil onu anakarta bağlayan flex kablo hasarında yatar.

Polarize Değişimi

Polarize, ekrandaki görüntünün görünebilirliğini artırır. CepMarket’te polarizesi hasar görmüş telefonlarda hızlı ve güvenilir polarize değişimi yapıyoruz.

Yan Ses Kısma Açma Tuşu Değişimi

Yan ses kısma açma tuşu temel işlevinin yanında fabrika ayarlarına sıfırlama, güvenli modda başlatma veya kurtarma moduna girme gibi noktalarda da hayati öneme sahiptir.

Titreşim Motoru Değişimi

Titreşim motoru hasar alan telefonlarda aramaları duymak oldukça zorlaşır. Titreşim motoru değişimi yaklaşık 1 saatte tamamlanmış olur.

Face ID Çipi Değişimi

Face ID çipi hasar alan telefonlarda hızlı ve güvenilir, A kalite Face ID çip değişimi yapıyoruz. Çip değişimleri yalnızca işlerinde profesyonel teknik servislerde yapılmalıdır.

Kapatma Açma Güç Tuşu Değişimi

Kapatma açma güç tuşu aynı zamanda yan tuş olarak da bilinebilir. Telefonun bu hayati işlevini geri kazanmasını sağlıyoruz. Tamirler yine tüm markaları kapsar.

Arka Cam / Kapak Değişimi

Arka camı ya da kapağı hasar alan telefonlarda hızlı ve güvenilir arka cam kapak değişimleri yapıyoruz. Değişimlerin ardından telefon ilk günkü görünümüne dönmektedir.

Kulaklık Ahize Hoparlör Değişimi

Bir telefonun tüm ses kontrolcülerini içine alan bu üçlü tamirde cihazınızın gerekliyse kulaklık yuvasını, hasarlıysa ahizesini veya tek sorunu hoparlörse hoparlör birimini yeniliyoruz.

Kulaklık Soketi Değişimi

Kulaklık soketi hasar aldığında yapılması gerekenler bellidir. Ücretsiz hasar tespitin ardından kulaklık soketi değişimine geçilir ve kulaklığınız yeniden telefon tarafından algılanabilir hale gelir.

Telefon Bellek Kartı (microSD) Okuyucu Değişimi

Sensör Değişimi

Işık sensörü, açı sensörü ya da yakınlık sensörü gibi sensörler telefonunuzu “akıllı” yapan işlevlerdir. Sensör değişimlerimiz yaklaşık 1 saat içerisinde tamamlanmış oluyor.

Desteklenen Tüm Kargo Bölgeleri

Tahmini Kargo Teslim Süreleri

Telefon Tamir Videomuz

18 Eylül 2020 – Telefon Tamir Fiyatları

Model ve İşlemFiyat
iPhone XS MAX Ön Kamera Değişimi TL
iPhone 7 Kamera Değişimi450 TL
iPhone X Kamera Entegresi Değişimi1250 TL
iPhone X Ön Kamera Değişimi269 TL
iPhone 8 Kamera Entegresi Değişimi350 TL
iPhone 8 Ön Kamera Değişimi189 TL
iPhone 7 Plus Ön Kamera Değişimi139 TL

Bu gönderiyi paylaş

Sormak İstediğiniz Bir Şey Mi Var ?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Blog sayfasına dönün