TURKCELL Servis Kadıköy

TURKCELL Servis Kadıköy

TURKCELL Servis Kadıköy

CepMarket, Kadıköy‘de hizmet veren TURKCELL telefon servislerinden biri olarak ön plana çıkıyor. 2007 yılından bu yana aynı noktada hizmet veren CepMarket tüm Türkiye’ye TURKCELL telefon parça değişim ve tamir hizmeti sunmaktadır. TURKCELL telefonlar dahil olmak üzere birçok marka telefonun tamir işlemlerini yapmaktadır.

Turkcell Batarya Değişimi Fiyat Listesi

Kadıköy’de TURKCELL Telefon Servisi

Kadıköy TURKCELL telefon servisi denildiğinde ilk akla gelen isimlerden CepMarket’te tüm telefon tamir işlemlerinde parça ve işçilik garantisi sunuluyor. İşinde fazlasıyla tecrübeli olan teknik ekibimiz siz mağazamızda zaman geçirirken TURKCELL telefonunuzun kısa sürede tamir edildiğinden emin oluyor. Bu süre çoğunlukla 1 saati bulmamaktadır. Geleneksel servislerde benzer işlemler için günleri hatta haftaları beklemek gerekiyor.

TURKCELL telefonunuzu CepMarket servisimize ulaştırmak için üç farklı seçenek sunuyoruz. Bunlardan ilki elbette doğrudan servisimize gelerek cihazınızı elden teslim etmek. İkinci seçenekte ise dileyen müşterilerimiz Türkiye’nin her şehrinden TURKCELL telefonlarını mağazamıza ücretsiz kargoyla gönderip ücretsiz kargoyla geri alabilirler. Son seçeneğimiz İstanbul’da ikamet eden müşterilerimize sunduğumuz kuryeyle TURKCELL telefon tamiridir.

  Kurumsal Cep Telefonu Tamiri

TURKCELL servis Kadıköy bölgesinde bolca bulunmasına rağmen her telefon tamircisinden aynı performans ve deneyimi beklemek gerçekçi olmaz. 10 yılı aşkın bir süredir bu sektörde faaliyet gösteren CepMarket gibi çok az TURKCELL servisi bulunmaktadır. Siz de CepMarket’in bu tecrübesinden yararlanmak için hemen şimdi mağazamızı arayabilir, telefonunuzun tamir işlemi ve ücreti hakkında bilgi alabilirsiniz. Aşağıda fikir vermesi amacıyla TURKCELL servis Kadıköy fiyatlarından bazılarını sıraladık.

Bu gönderiyi paylaş

Merak Ettiklerinizi Sorun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir