Turkcell Batarya Değişimi Fiyat Listesi

Giriş ve orta seviyeye konumlandırdığı telefonlarıyla tanınan Turkcell bu anlamda bir süre önce T serisinin en yeni üyesi T80‘i piyasaya sunmuştu.

Turkcell Batarya Değişimi Fiyat Listesi
Turkcell Batarya Değişimi Fiyat Listesi

Turkcell Pil Değişim Ücreti Nedir?

T80 akıllı telefonu beraberinde 5,2 inç ekranı ve 3500 mAh batarya kapasitesiyle geliyor. Bu anlamda Turkcell bu seviyelerde bir batarya sunarak kendi akıllı telefon ailesinde bir ilke imza attı.

Ancak her akıllı telefon gibi Turkcell T40, Turkcell T50 ya da T60 gibi modeller de uzun kullanımlar sonucunda kronik batarya problemleriyle karşı karşıya kalıyorlar. Bunlara zayıflayan pil kapasitesi örnek gösterilebilir.

Lityum iyon pillerin kullanıldığı Turkcell T70 gibi ailenin diğer cihazlarında da zaman içerisinde pil performansında azalmaların yaşandığı ve artık günlük işlerin altından kalkamaz hale gelindiği görülebiliyor.

CepMarket’in hazırlamış olduğu Turkcell batarya değişimi fiyat listesi ile en uygun pil değişim ücretlerini öğrenebilir ve siz de Turkcell telefonunuzun bataryasını birkaç dakika içerisinde yenisiyle değiştirerek, cihazınızın ilk günkü verimliliğine ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

LG Dokunmatik Tamiri Ne Kadar?

26 Şubat 2020 – Turkcell Batarya Değişim Ücretleri

ModelYapılan İşlemDeğişim Fiyatı
İşçilik Süresi60 – 90 DK Yoğunluğa Bağlı Değişken
KargoÜCRETSİZTüm Türkiye’ye Aynı Gün Gönderim
ÖdemeONLINENakit, Kredi Kartı, Havale & EFT
Turkcell T40Batarya Değişim
Turkcell T80Batarya Değişim
Turkcell T50Batarya Değişim
Turkcell T60Batarya Değişim
Turkcell T70Batarya Değişim
Turkcell Turbo T40Batarya Değişim