Telefonun Ekran Tamiri Cam Değişimi Kaç TL

Dokunmatik Cam Değişimi

Telefonun Ekran Tamiri Cam Değişimi Kaç TL

Telefonun ekran tamiri cam değişimi kaç tl müşterilerimizin merak ettiği başlıklar arasında yer alıyor. Bu önemli işlemin yalnızca Samsung ve iPhone model telefonlarda yapıldığını hatırlatarak başlayalım. Huawei, LG, HTC veya Sony gibi markalar cam değişimi işleminin dışındadır.

Ekran Tamiri Cam Değişim Ücretleri

Ekran tamiri cam değişimi oldukça önemli bir tamir yöntemidir. iPhone veya Samsung telefonlarda ekran tamiri cam değişimi mümkün olmakla beraber sadece camı değiştirmek için gittiğiniz teknik servisler aslında orijinal ekranınızı da değiştirebilirler. Bunun nedeni ise yedek ekranların üzerlerinde cam ile birlikte geliyor olmasıdır. Ekranı yenileyen servis camınızı da yenilemiş olur. Elbette bu sizin orijinal ekranınızdan olmanıza neden olur. Orijinal ekranının yerini doldurmak zordur ve bu nedenle ekran tamiri cam değişimi yaptırırken bu duruma izin vermemeniz gerekir.

Bu telefon servisleri sizden aldıkları orijinal ekranı daha başka müşterilere satmaya çalışarak sizi kullanmış olur. CepMarket’te ise asla böyle bir şey gerçekleşmez. Orijinal ekranlar ile karşılaştırıldığında yakın performans gösteren yedek ekranlar olmasına rağmen etrafta birçok düşük kalite ürün bulunuyor. O nedenle hangi ürününün iyi ya da kötü olduğunu telefonunuza takılmadan anlamanız mümkün değildir. CepMarket, yedek ürünlerini orijinal ekipman üreticisinden temin eder. Bunlara “OEM” kalite ürünler denmektedir. Ürünün OEM olması orijinal kadar performans vereceğini gösterir.

Telefonun Ekran Tamiri Cam Değişimi Kaç TL

Telefonun ekran tamiri cam değişimi kaç TL sorusu ile ilgili olarak sizlere önce Buz Makinesi adındaki önemli ekipmanızdan söz edelim. Buz Makinesi, iPhone ve Samsung’da ekran tamiri cam değişimi yapmamıza yardım etmektedir. Telefonu çok yüksek derecelere kadar soğutarak kırık cam kısmın görüntüden sorumlu LCD’den kolayca ayrılmasını sağlar. Bu sayede yedek cam OCA ile iletkenlik verildikten sonra kalıp yardımıyla orijinal ekranın üzerine takılabilmektedir. Bu yöntem sayesinde hem işlemi kısaltmış oluyor hem de müşterinin daha uygun fiyata telefonunu tamir ettirmesini sağlıyoruz. Şimdi telefonun ekran tamiri cam değişim kaç TL bundan bahsedelim.

  Yan Sanayi ve Orijinal (OEM) Ekran Farkı

Telefonun ekran tamiri cam değişimi kaç TL detaylıca paylaşalım. Özellik yalnızca Apple iPhone’ları ve Samsung Galaxy’leri kapsadığından diğer telefonlarda ekran tamiri cam değişimi yapılırken doğrudan ekran değişimi ücreti geçerli olmaktadır. Ancak cam değişimi geçerli olduğundan CepMarket’te kimi modellerde ücret %50 düşmektedir. iPhone 8 Plus ekran tamiri cam değişimi 1450 TL, iPhone 6s ekran tamiri cam değişimi 190 TL, iPhone 7 ekran tamiri cam değişimi 220 TL ve Samsung Galaxy Note 8 ekran tamiri cam değişimi 600 TL olmaktadır.

Tamir için gerekli zaman yaklaşık 1 saattir ve market geneline göre oldukça hızlıdır. Müşterilerimiz cihazlarını bizi ulaştırırken ücretsiz kargo ya da ücretli kurye hizmetlerimizden faydalanabilir. Yapılan tamir adınıza faturalandırılır ve istenmeyen bir hadise yaşanırsa garanti kapsamı içine alınmış olur. “Telefonun ekran tamiri cam değişimi kaç TL” sorusu ile ilgili bahsedeceklerimiz bunlardı. Çoğu modelin tamir ücretini aşağıda yer alan tablodan öğrenebilirsiniz. Daha fazla model için 7/24 servisimizi arayabilirsiniz.

Nisan 2021 – Telefonun Ekran Tamiri Cam Değişimi Kaç TL?

iPhone 6 Ön Cam Değişimi160 TL
iPhone 6 Plus Ön Cam Değişimi180 TL
iPhone 6s Ön Cam Değişimi190 TL
iPhone 6s Plus Ön Cam Değişimi200 TL
iPhone 7 Ön Cam Değişimi220 TL
iPhone 7 Plus Ön Cam Değişimi250 TL
iPhone 8 Ön Cam Değişimi300 TL
iPhone 8 Plus Ön Cam Değişimi350 TL
iPhone X Ön Cam Değişimi600 TL
iPhone XS Ön Cam Değişimi600 TL
iPhone XS Max Ön Cam Değişimi800 TL
iPhone 8 Plus Kırmızı Ön Cam Değişimi TL
iPhone SE Ön Cam Değişimi129 TL
iPhone XR Ön Cam Değişimi700 TL
iPhone 4 Ön Cam Değişimi149 TL
iPhone 4s Ön Cam Değişimi149 TL
iPhone 5 Ön Cam Değişimi150 TL
iPhone 5c Ön Cam Değişimi150 TL
iPhone 5s Ön Cam Değişimi150 TL
iPhone 8 Kırmızı Ön Cam Değişimi TL
iPhone 11 Ön Cam Değişimi800 TL
iPhone 11 Pro Ön Cam Değişimi850 TL
iPhone 11 Pro Max Ön Cam Değişimi900 TL
iPhone 12 Mini Ön Cam Değişimi1500 TL
iPhone 12 Ön Cam Değişimi1500 TL
iPhone 12 Pro Ön Cam Değişimi1500 TL
iPhone 12 Pro Max Ön Cam Değişimi1500 TL
  Telefonda Mürekkepli Ekran Sorunu

İlginizi Çekebilir Bağlantılar

Bu gönderiyi paylaş

Merak Ettiklerinizi Sorun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir