Telefondan Ses Gelmiyor

Telefondan Ses Gelmiyor

Telefondan Ses Gelmiyor

Telefondan ses gelmiyor sorunu kritik problemlerin başında geliyor. Bu problem kendini iki farklı yolla ortaya çıkarıyor. Birincisi telefon görüşmesinde karşıdaki kişiyi duyamamak ve ikincisi ise hoparlörden müzik çalındığında müziğin duyulmamasıdır.

Telefondan Ses Gelmiyor

Telefon Hoparlör Değişimi & Telefon Ahize Değişimi

Telefondan ses gelmiyor probleminde eğer sorun telefon görüşmelerini kapsıyorsa o halde ahize değişimi yaptırmanız gerekebilir. Ahize arızası telefon yere düştüğünde veya telefon su aldığında meydana gelebilir. Böyle durumlarda tek çözüm yeni bir ahize birimi kullanmaktır. Bunun için CepMarket gibi işinde fazlasıyla tecrübeli teknik servislerde ahize değişimi yaptırabilirsiniz. Telefon görüşmelerinde sorunun ahize mi yoksa hoparlör mü kaynaklı olduğunu ayırt edebilirsiniz. Görüşme esnasında sesi hoparlöre alın ve duyup duyamadığınızı gözlemleyin.

Sesi hoparlöre aldığınızda duyamıyor ancak normal konuşmada duyuyorsanız hoparlör değişimi gerekli demektir. Hoparlöre aldığınızda karşıdakini duyuyor fakat normal görüşmede duyamıyorsanız o halde ahize değişimi şart demektir. Benzer bir durum video veya müzik oynatıldığında da gözlemlenebilir. Eğer hiçbir şekilde ses alamıyor veya sesi kısık duyuyorsanız yine hoparlör değişimi yaptırmanız gerekecektir. CepMarket’te tüm telefon tamir işlemleri 1 saatten daha kısa bir sürede aynı gün içerisinde tamamlanır.

iPhone 6 Plus Dokunmatik Entegresi Fiyatı

Telefondan ses gelmiyor sorunu eğer cihazınız bir Bluetooth cihazınıza bağlı kaldıysa yaşanabilir. Telefonu bağladığınız tüm Bluetooth cihazlarından ayırın ve tekrar deneyin. Aynı şekilde yalnızca Bluetooth’u devre dışı bırakarak da bunu yapabilirsiniz. Telefonunuza harici bir ses kaynağına bağlayın. Örneğin, bir kulaklığı telefonunuza bağlayın ve görüşmelerde veya multimedya dosyalarında sesi duyup duyamadığınızı gözlemleyin. Sesi duyabiliyorsanız CepMarket‘te gelerek gerekli parça değişimi işlemini kolayca yaptırabilirsiniz.

Ocak 2021 – Telefon Hoparlör Değişimi Fiyatları

Model Değişen Parça Parça Değişimi Fiyatı
iPhone Hoparlör Değişimi 120 TL
iPhone XR Hoparlör Değişimi 300 TL
iPhone X Hoparlör Değişimi 400 TL
iPhone 8 Hoparlör Değişimi 250 TL
iPhone 7 Hoparlör Değişimi 230 TL
iPhone 6 Hoparlör Değişimi 180 TL

Merak Ettiklerinizi Sorun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu linke tıklamayın lütfen. Yoksa siteden yasaklanacaksınız!

Merhaba!
Bir sorunuz mu var?
Lütfen bu düğmeyi kullanın
Bizimle iletişime geçin!