Telefondan Ses Az Geliyor

iPhone 2020 Tamir Ücretleri Fiyat Listesi

Telefondan Ses Az Geliyor

Telefondan ses az geliyor sorunu önemli problemler arasında yer alıyor. Bu sorun kendini birçok farklı yolla gösterebiliyor. En sık karşılaşılanlardan biri konuşma sırasında karşıdaki kişiyi kısık sesle duymaktır. İkincisi ise hoparlörden müzik oynatırken müziğin az sesle gelmesidir.

Telefondan Ses Az Geliyor

Telefon Hoparlör Değişimi

Telefondan ses az geliyor ise, bu sorun sadece müzik dinlerken ve video oynatırken mi ortaya çıkıyor gözlemleyin. Eğer öyleyse hoparlör değişimine ihtiyacınız olacak demektir. Bu işlemi CepMarket gibi işinde fazlasıyla tecrübeli teknik servislerde yaptırabilirsiniz. Hoparlörün arızalı olduğundan emin değilseniz o halde telefon görüşmesi yaparken sesi hoparlöre alın yeniden test edin. Bu sayede problemin oynatılan medya dosyasında ya da uygulamada olmadığını bilirsiniz. Ses hoparlöre alındığında karşıdaki kişi kısık sesle duyuluyorsa o halde arıza kesinleşmiş demektir.

Telefonunuzda sorunlu parçanın hoparlör olduğundan artık eminseniz o halde CepMarket’te kolayca ve uygun fiyata hoparlör değişimi yaptırabilirsiniz. Hoparlör arızası kendini yalnızca cızırtılı bir sesle belli etmez. Ses aynı zamanda az gelebilir ya da kısık duyulabilir. Sesi en üst düzeye alsanız dahi az duyulmaya devam eder. Markalar hoparlör değişimini garanti kapsamına alır. Fakat su hasarı söz konusuysa tam tersi geçerlidir. Aynı şekilde telefon düşürülmüş ve hoparlör bu şekilde hasar almışsa yine ücreti karşılamanız gerekecektir. CepMarket’te telefondan ses az geliyor sorunu çok daha uygun fiyata çözülebilir.

iPhone Kulaklıktan Ses Gelmiyor

Telefondan ses az geliyor ise önce herhangi bir Bluetooth cihazınıza bağlı olmadığınızı doğrulayın. Bluetooth bağlantısını kapatın ve sesi tekrar test edin. Hoparlör değişimine başvurmadan önce, son zamanlarda yüklediğiniz uygulamaları gözden geçirin. Bazı uygulamalar mikrofon ve hoparlör erişimi ister. Bu uygulamalardan biri bir şekilde hoparlörünüzün sesini kısmış olabilir. Bulun, kaldırın ve tekrar test edin. Sonuç değişmediyse CepMarket servisimizle iletişime geçebilirsiniz. Servisimiz ücretsiz hasar tespit hizmeti sunar. Sorunun kaynağı bulunduktan sonra garantili, faturalı parça değişimi yapılır.

Ocak 2021 – Telefon Hoparlör Değişimi Fiyatları

Model Değişen Parça Parça Değişimi Fiyatı
iPhone Hoparlör Değişimi 120 TL
iPhone XR Hoparlör Değişimi 300 TL
iPhone X Hoparlör Değişimi 400 TL
iPhone 8 Hoparlör Değişimi 250 TL
iPhone 7 Hoparlör Değişimi 230 TL
iPhone 6 Hoparlör Değişimi 180 TL

Merak Ettiklerinizi Sorun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu linke tıklamayın lütfen. Yoksa siteden yasaklanacaksınız!

Merhaba!
Bir sorunuz mu var?
Lütfen bu düğmeyi kullanın
Bizimle iletişime geçin!