Telefondan Gelen Ses Çatlak

Blog sayfasına dönün
Telefondan Gelen Ses Çatlak

Telefondan Gelen Ses Çatlak – Merak edilenler

Telefondan Gelen Ses Çatlak

Telefondan gelen ses çatlak sorunu önemli problemler arasında yer alıyor. Bu problem hoparlör arızası olarak ortaya çıkıyor. Aynı zamanda telefon görüşmeleri sırasında benzer bir sorun yaşanabiliyor. Bunun sebebi ise ahize değişimi olarak kendini gösteriyor. CepMarket‘te iki her iki işlem de 1 saatten kısa sürede tamamlanabiliyor.

Telefondan Gelen Ses Çatlak
Telefondan Gelen Ses Çatlak

Telefon Hoparlör Değişimi ve Ahize Değişimi

Telefondan gelen ses çatlak probleminde sıkıntı yalnız telefon görüşmelerini kapsıyorsa ahize değişimi tek başına yeterli demektir. Ahize telefon düşürüldüğünde ya da su aldığında yaşanabiliyor. Tek çözüm yeni bir ahize değişimi yaptırmak oluyor. Bunun için CepMarket gibi telefon teknik servis işinde tecrübeli isimlerden yardım alabilirsiniz. Problemin ahize mi yoksa hoparlör kaynaklı mı olduğunu net şekilde anlamak için görüşeme esnasında sesi hoparlöre verin ve sesin ne kadar berrak olduğunu belirleyin.

Ses hoparlöre verildiğinde çatlak gelmeye devam ediyorsa ahize değişimine ek olarak hoparlör değişimi da yaptırmanız gerecektir. Ancak aksi geçerli olduğunda sadece ahize değişimi veya sadece hoparlör değişimi yeterli demektir. CepMarket bu konuyla ilgili ücretsiz hasar tespit imkanu sunar. Aynı şekilde video veya müzik oynattığınızda telefondan gelen ses çatlak olmaya devam ediyorsa CepMarket’te tüm telefonlar için hoparlör değişimi imkanı sunuyoruz.

Telefon Hoparlör Değişimi Fiyatları

Telefondan gelen ses çatlak sorunu geçici de olabilir. Eğer ahize ya da hoparlör birimine toz kaçmış veya yabancı bir cisim girmişse bu cismi çıkarmayı deneyebilirsiniz. Ses yuvasını tıkayan cisim sesin çatlak duyulmasına neden olabilir. Aynı şekilde su temasında ses çatlak gelecek ancak hasar kalıcı değilse su buharlaştığında ses düzelebilecektir. CepMarket’te tüm gerekli parça değişimlerini ücretsiz kargoyla veya servisimize uğrayarak yaptırabilirsiniz. Aynı şekilde kuryeyle

Telefonu bağladığınız tüm Bluetooth cihazlarından ayırın ve tekrar deneyin. Aynı şekilde yalnızca Bluetooth’u devre dışı bırakarak da bunu yapabilirsiniz. Telefonunuza harici bir ses kaynağına bağlayın. Örneğin, bir kulaklığı telefonunuza bağlayın ve görüşmelerde veya multimedya dosyalarında sesi duyup duyamadığınızı gözlemleyin. Sesi duyabiliyorsanız CepMarket‘e gelerek gerekli parça değişimi işlemini kolayca yaptırabilirsiniz. CepMarket’te tüm parça değişimleri müşterinin adına faturalandırılır.

Kasım 2020 – Telefon Hoparlör Değişimi Fiyatları

Model Değişen Parça Parça Değişimi Fiyatı
iPhone Hoparlör Değişimi 120 TL
iPhone XR Hoparlör Değişimi
iPhone X Hoparlör Değişimi
iPhone 8 Hoparlör Değişimi
iPhone 7 Hoparlör Değişimi
iPhone 6 Hoparlör Değişimi
Hoparlör Patlaması Sorunu ve Çözümü

YouTube Kanalımızdan Çeşitli Tamir ve İncelemeler

YouTube kanalımıza abone olarak gelişmelerden haberdar olabilirsiniz. En iyi tamir videoları aracılığı ile “çatlak ve kırık camlar nasıl onarılıyor ?”, “hangi model kaç dakikada tamir edilir ?”gibi popüler sorulara göz atabilirsiniz.

 

Bu gönderiyi paylaş

Sormak İstediğiniz Bir Şey Mi Var ?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Blog sayfasına dönün