Telefonda Hoparlör Sorunlu

Telefonum Suya Düştü Hoparlör Çalışmıyor

Telefonda Hoparlör Sorunlu

Telefonda hoparlör sorunlu şikayeti kritik problemler arasında yer almaktadır. Bu problem kendini birçok farklı yolla ortaya çıkarabilir. En yaygın olanlardan biri görüşme esnasında karşıdaki kişiyi duyamamak ve ikincisi ise hoparlörden müzik oynatırken müziği duyamamak veya kısık sesli duymaktır.

Telefonda Hoparlör Sorunlu

Telefon Hoparlör Değişimi

Telefonda hoparlör sorunlu ise ve bu problem yalnızca müzik dinlerken veya video oynatırken ortaya çıkıyorsa o halde hoparlör değişimine ihtiyacınız olacak demektir. Bu işlemi CepMarket gibi işinde fazlasıyla tecrübeli teknik servislerde yaptırabilirsiniz. Hoparlörün arızalı olduğunu kesin olarak anlamanın bir başka yolu da telefon görüşmesi esnasında sesi hoparlöre almaktır. Böylece hatanın oynatılan medya dosyasında ya da YouTube gibi bir uygulamada olmadığından emin olunur. Ses hoparlöre alındığında karşıdaki kişi duyulmayabilir veya az duyulur.

Sesi hoparlöre aldığınızda telefonda hoparlörün sorunlu olduğunu teyit diyorsanız o halde CepMarket’te kolayca ve uygun fiyata hoparlör değişimi yaptırabilirsiniz. Hoparlör arızası kendini yalnızca cızırtılı bir sesle belli etmez. Aynı zamanda düşük ses de ortaya çıkabilir. Sesi maksimuma aldığınızda eskiye nazaran yeterli olmadığını düşünüyorsanız hoparlörünüz arızalanmış demektir. Markalar hoparlör değişimini garanti kapsamına almaktadır. Ancak su hasarı yaşanmışsa ücreti müşteri karşılayacaktır. Aynı şekilde telefonun düşürülmesi sonucu hoparlör arızalanmışsa yine müşterinin ücreti karşılaması gerekir.

  iPhone Kulaklık Sorunu ve Çözümü

Telefonda hoparlör sorunlu ise önce herhangi bir Bluetooth cihazınıza bağlıysanız bu bağlantıyı koparın. Bazen Bluetooth’a bağlı olunduğu unutulabilir ve bu da hoparlörün garip davranmasına neden olabilir. Bluetooth’u devre dışı bıraktıktan sonra tekrar deneyin. Aynı zamanda son günlerde kurduğunuz ve ilk açılışta hoparlör erişimi ya da mikrofon erişimi isteyen bir uygulama olmuşsa bu uygulamayı silerek yeniden deneyin. Son olarak CepMarket’e gelebilir ve ücretsiz hasar tespit hizmetimizden yararlanarak sorunun kaynağını daha iyi bulabilirsiniz.

Nisan 2021 – Telefon Hoparlör Değişimi Fiyatları

ModelDeğişen ParçaParça Değişimi Fiyatı
iPhoneHoparlör Değişimi120 TL
iPhone XRHoparlör Değişimi300 TL
iPhone XHoparlör Değişimi400 TL
iPhone 8Hoparlör Değişimi250 TL
iPhone 7Hoparlör Değişimi230 TL
iPhone 6Hoparlör Değişimi180 TL

Bu gönderiyi paylaş

Merak Ettiklerinizi Sorun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir