Telefon Teknik Servis İstanbul

Telefon Teknik Servis İstanbul

Telefon teknik servis İstanbul çevresinde sık ihtiyaç duyulan bir hizmettir. Telefon teknik servisler kalite ve tecrübe olarak birbirinden ayrılmaktadır. İçlerinden CepMarket 2006 yılından bu yana verdiği yüksek hizmetle bilinmektedir.

Telefon Teknik Servis İstanbul

İstanbul’da Telefon Teknik Servisi: CepMarket

CepMarket yalnızca İstanbul’da bulunan bir telefon teknik servis olmasına karşın Türkiye’nin tüm noktalarına telefon tamiri hizmeti vermektedir. Müşterilerimiz cihazlarını bizlere Yurtiçi kargo aracılığıyla taşıma ücreti ödemeden gönderebiliyor. Bu sayede cihazlarını çok daha hızlı ve kolay bir şekilde tamir ettirme imkanı buluyorlar. Aynı hizmet İstanbul’un tüm semtleri için de geçerli olmaktadır. Teslim alınan cihazlar tamir edilir ve aynı gün içerisinde tekrar ücretsiz kargoya verilir.

Telefon teknik servis olarak İstanbul’da pek çok mağazaya rastlamak mümkündür. Ancak CepMarket’i ayıran özellikler arasında yalnızca ücretsiz kargoyla telefon tamiri yoktur. Teknisyenlerimiz işlerinde fazlasıyla tecrübeli profesyonellerden oluşmaktadır. Yalnız cam değişimi hizmeti sunulan mağazamızda Buz Makinesi gibi oldukça gelişmiş ekipmanları kullanma fırsatı bulurlar. Buz Makinesi sayesinde ekranları kırılan iPhone ve Samsung’ların tamirleri neredeyse yarı fiyatına gelmektedir.

  Samsung Galaxy A70 Tamir Servisi

Servisimizde telefon teknik servis hizmeti verilen cihazlar arasında Huawei, Xiaomi, General Mobile, LG, Reeder, Vestel, HTC, Asus, Sony, Lenovo Nokia ve diğer tüm büyük ya da yerli markalar bulunmaktadır. Bu markaların telefonlarında şarj soketi değişimi, batarya değişimi, ekran değişimi, hoparlör değişimi ya da arka kapak değişimi gibi bütün tamir işlemleri yapılır. Tüm bu işlemlerde yalnızca Orijinal Ekipman Üreticisi ya da OEM kalite yedek ekran ve parçalar kullanılır. Bunlar orijinalleri ile aynı fabrikadan çıkan denk ürünlerdir.

İstanbul’da ikamet eden kullanıcılarımızın servisimize ulaşması oldukça kolaydır. Otobüs ile ulaşım tercih edildiğinde dahi CepMarket’in hemen önünde inmek mümkündür. Daha fazla bilgi için şimdi servisimizi arayabilirsiniz.

Nisan 2021 – Telefon Batarya Değişimi Fiyatları

ModelBatarya Değişimi
Apple iPad Air 2399 TL
iPhone 8 Plus199 TL
Samsung Galaxy Note 9270 TL
iPhone 7 Plus199 TL
LG G5 TL
Samsung Galaxy S8 Plus240 TL
Lenovo K6 TL
iPhone 7 Batarya179 TL
Sony Xperia Xa Ultra TL
Samsung Galaxy J7 Prime150 TL
Samsung Galaxy C7150 TL
Asus Zenfone 2 Laser TL
Asus Zenfone 6 TL
Huawei Mate 8150 TL

Bu gönderiyi paylaş

Merak Ettiklerinizi Sorun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir