Telefon Tamir Servisleri

İstanbul’un ve Türkiye’nin en iyi telefon tamir servislerini ele alalım. CepMarket bu servisler arasında yer alıyor. Konu telefon tamir servisleri olduğunda CepMarket akla ilk gelen mağazalar arasında yer alıyor. Mağazamızda tüm Samsung’lardan Huawei, LG, Xiaomi ve iPhone’lara kadar telefon tamir hizmetleri verilmektedir. Hizmetlerimizde parça ve işçilik garantisinin yanı sıra ücretsiz kargo da sunuyoruz. Bu sayede herhangi bir hatadan endişe etmeniz gerekmiyor.

Telefon Tamir Servisleri

Tamir Süreniz Ne Kadar?

Tamir süreleri cihazdan cihaza ve yapılan işleme göre değişmektedir. Ancak sektörün en hızlı tamirlerini yapıyoruz. Ekran değişimleri sadece 1 saat sürerken ahize ve şarj soketi gibi daha farklı işlemler 45 dakika almaktadır. Kasa değişimi 2 saate yakın ve cam değişimi 2 ila 3 saat sürmektedir. Markaların kendi servislerinde bu süreler günleri ve hatta haftaları bulabilir.

WhatsApp'ta Silinen Fotoğraf, Resimleri Kurtarma Geri Getirme

Onarımda Bilinmesi Gerekenler

  1. Bir ekran değişimi sonrasında ekranınızdaki görüntü ve renk performansı, ışık hassasiyeti ya da dokunmatik değişmez.
  2. Cam değişiminden sonra ekranın çizilmelere karşı dayanıklılığı eskisi gibi kalır.
  3. Bunun yanında tüm tamirlerde verileriniz silinmez, bizzat sistemlerimizde geçici olarak güvenle saklanır.

Kargoyla Tamir Yapıyor musunuz?

Onarımın boyutu ya da çeşidi ne olursa olsun ya da Türkiye’nin neresinde olursanız olun CepMarket’te ücretsiz kargoyla tamir imkanı sunuyoruz. Bu oldukça yararlı bir seçenektir. Bulunduğunuz yerden hiç yorulmadan cihazınızı bize kargolar ve yine onarılır onarılmaz kargoyla geri alırsınız. Tamir edilen modeller aynı gün kargolanıyor.

Örnek Tamir Videosu

Fiyat Bilgileri

Fiyat bilgileri tarafında bilgi almak için bize hangi cihazınıza hangi tamiri yaptırmak istediğinizi iletin. Bunu WhatsApp aracılığıyla ya da bizzat telefon numaramızı arayarak yapabilir ve hızlıca merak ettiklerinizi öğrenebilirsiniz. Aşağıda Galaxy Note 9’ların bazı tamir ücretlerini bulacaksınız.

2 Nisan 2020 – Samsung Galaxy Note 9 Tamir Bilgileri

ModelFiyat
Samsung Galaxy Note 9 Ekran Değişimi 1499 TL
Samsung Galaxy Note 9 Cam Değişimi 700 TL
Samsung Galaxy Note 9 Arka Kamera Camı Değişimi 200 TL
Samsung Galaxy Note 9 Batarya Değişimi 299 TL
Samsung Galaxy Note 9 Arka Kapak Değişimi 199 TL
Huawei Servis Kadıköy

Tüm Türkiye’ye Hizmetiniz Var mı?

Sadece İstanbul’a değil tüm Türkiye’ye telefon tamir servisi hizmeti veriyoruz. Markette kullanımda olan ve bizim tamirini yapamadığımız bir ürün yok. Üstelik Türkiye’nin tüm illerine kargo imkanımız bulunuyor. Yurtiçi kargo ile ortaklığımız sayesinde taşıma ücreti ödemek zorunda kalmıyorsunuz.