Telefon Kasası Değiştirme Fiyatı

iPhone Garantili Kasa Değişimi

Telefon Kasası Değiştirme Fiyatı

Telefon kasa değiştirme fiyatı CepMarket’te sık karşılaştığımız sorular arasında yer alıyor. Servisimiz hemen her telefon için kasa değiştirme işlemi sunmaktadır. Bu işlem hem hasarlı kasalar için hem de yalnızca renk değişimi içim yapılabilmektedir.

Telefon Kasası Değiştirme Fiyatı

Telefon Kasa Değişim Ücreti Nisan 2021

Telefon kasası değiştirme fiyatı modelden modele ve markadan markaya belirgin oranlarda farklılık gösteriyor. Metal, cam ya da alüminyum kasaya sahip modellerin kasa değiştirme fiyatı plastik gövdeye sahip modellerden daha yüksek olabiliyor. Cam kasa genellikle değişimi en pahalı kasa tipi olmaktadır. Bunda cam kasanın üretim maliyetinin doğrudan etkisi bulunmaktadır.

Ancak bir cihazın fiyatı yükseldikçe genel olarak yedek parça değişim ücretlerinin de fiyatı yükseldiğinden bu durum şaşırtıcı değildir. Cam kasaların en büyük özelliği genellikle kablosuz şarj destekliyor olmalarıdır. Zira plastik, alüminyum ya da metal kasalarda bunu görmezsiniz. CepMarket teknisyenlerimiz bu tip bir telefonda kasa değişimi yaparken varsa cihazınızın kablosuz şarj özelliğini de dikkate alır. Zira bu şarj birimi genellikle kasanın hemen arka kısmına gömülü haldedir. Dikkatsiz servisler bu parçaya hasar verebilmektedir.

  iPhone Kasa Değişimi Garantiye Girer mi?

Servisimizin telefon kasa değiştirme fiyatı için hemen aşağıda yer alan açılır menüdeki fiyat tablomuza göz atarak fikir edinebilirsiniz. CepMarket LG telefonlardan HTC, Xiaomi, Huawei, Sony ve Honor gibi daha birçok markaya kadar telefon kasa değiştirme işlemi yapıyor. Bu işlemde sadece OEM parçalar kullanıyoruz ve bu sayede tamirden sonra cihazınızda hiçbir hissiyat ve performans değişikliği olmayacağını garanti altına alıyoruz. İşlem ortalama 1 saatte tamamlanmış oluyor.

Nisan 2021 – Telefon Kasası Değiştirme Fiyatı

TelefonKasa Değişim Ücreti
Samsung Galaxy Note 8199 TL
Samsung Galaxy S8 Plus199 TL
Samsung Not Fan Edition200 TL
iPhone SE199 TL
iPhone 5c149 TL
iPhone 5s129 TL
iPhone 5129 TL
iPhone X1399 TL
iPhone 8 Plus799 TL
iPhone 8799 TL
iPhone 7 Plus349 TL
iPhone 7549 TL
iPhone 6s Plus TL
iPhone 6 Plus249 TL
iPhone 6s249 TL

Bu gönderiyi paylaş

Merak Ettiklerinizi Sorun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir