Telefon Kasası Değiştirme Fiyatı

Blog sayfasına dönün
iPhone Garantili Kasa Değişimi

Telefon Kasası Değiştirme Fiyatı

Telefon kasa değiştirme fiyatı CepMarket’te sık karşılaştığımız sorular arasında yer alıyor. Servisimiz hemen her telefon için kasa değiştirme işlemi sunmaktadır. Bu işlem hem hasarlı kasalar için hem de yalnızca renk değişimi içim yapılabilmektedir.

Telefon Kasası Değiştirme Fiyatı

Telefon Kasa Değişim Ücreti Kasım 2020

Telefon kasası değiştirme fiyatı modelden modele ve markadan markaya belirgin oranlarda farklılık gösteriyor. Metal, cam ya da alüminyum kasaya sahip modellerin kasa değiştirme fiyatı plastik gövdeye sahip modellerden daha yüksek olabiliyor. Cam kasa genellikle değişimi en pahalı kasa tipi olmaktadır. Bunda cam kasanın üretim maliyetinin doğrudan etkisi bulunmaktadır.

Ancak bir cihazın fiyatı yükseldikçe genel olarak yedek parça değişim ücretlerinin de fiyatı yükseldiğinden bu durum şaşırtıcı değildir. Cam kasaların en büyük özelliği genellikle kablosuz şarj destekliyor olmalarıdır. Zira plastik, alüminyum ya da metal kasalarda bunu görmezsiniz. CepMarket teknisyenlerimiz bu tip bir telefonda kasa değişimi yaparken varsa cihazınızın kablosuz şarj özelliğini de dikkate alır. Zira bu şarj birimi genellikle kasanın hemen arka kısmına gömülü haldedir. Dikkatsiz servisler bu parçaya hasar verebilmektedir.

Telefon Kasa Rengi Değiştirme

Servisimizin telefon kasa değiştirme fiyatı için hemen aşağıda yer alan açılır menüdeki fiyat tablomuza göz atarak fikir edinebilirsiniz. CepMarket LG telefonlardan HTC, Xiaomi, Huawei, Sony ve Honor gibi daha birçok markaya kadar telefon kasa değiştirme işlemi yapıyor. Bu işlemde sadece OEM parçalar kullanıyoruz ve bu sayede tamirden sonra cihazınızda hiçbir hissiyat ve performans değişikliği olmayacağını garanti altına alıyoruz. İşlem ortalama 1 saatte tamamlanmış oluyor.

Kasım 2020 – Telefon Kasası Değiştirme Fiyatı

Telefon Kasa Değişim Ücreti
Samsung Galaxy Note 8 199 TL
Samsung Galaxy S8 Plus 199 TL
Samsung Not Fan Edition 200 TL
iPhone SE 199 TL
iPhone 5c 149 TL
iPhone 5s 129 TL
iPhone 5 129 TL
iPhone X 1399 TL
iPhone 8 Plus 799 TL
iPhone 8 799 TL
iPhone 7 Plus 349 TL
iPhone 7 549 TL
iPhone 6s Plus 269 TL
iPhone 6 Plus 249 TL
iPhone 6s 249 TL

Bu gönderiyi paylaş

Sormak İstediğiniz Bir Şey Mi Var ?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Blog sayfasına dönün