Telefonun ekranı kırıldı garantiye girermi

Cem sordu 🤔 2 sene önce

Telefonun ekranı kırıldı garantiye girermi telefonumun daha 17 ay garantisi var ön camında çatlarkar oluştu. Garantinin devam edebilmesi için nasıl bir yol izlemem gerekiyor bu konuda görüşlerinizi bekliyorum.

İyi çalışmalar

4 Yanıt Var
Cep Market Yönetici diyorki 2 sene önce
Soru Sor

 

Merhaba; Cihazınzın garantisinin devam edebilmesi için ekran değişimini garanti firmasında yaptırmanız gerekmektedir. Bazı kişiler ve kuruluşlar ekranınızı garantili değiştirdiklerini iddia edebilirler lütfen itibar etmeyiniz. Har hangi bir tamir servisinin vermiş olduğu garanti cihazınızın garantisi değildir, yanı sıra yapılacak işlemler cihazınızı garanti dışı bırakacaktır.

Cihazınızı yetkili servis dışında yaptırmanız garantinizi bitirecektir bilginize.

Harici aklınıza takılanları sormak için mesai saatleri içinde 0216 345 83 84 no’lu telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

 

Hızlı & güler yüzlü ve güvenilir cep telefonu tamir servisi.

CepMarket

İlyas diyorki 2 sene önce

kolay gelsin benim telefonum iphone 8 plus ve ön camını kırdım apple garanti dışı onarım dedi fiyat ise 869 TL, ekranım sağlam basıyor garanti bitmesin iyide ekrana çok fazla para istedi. O kadar para vermeden ön camını yaptırsam garantisi apple tarafında bitse de siz bana garanti sunuyor musunuz ?  iphone 8 plus için öncamı ne kadar şu an apple ile arada ne kadar fiyat farkı var sizde apple damı yaptırmalıyım beni yönlendirirmisiniz

Cep Market Yönetici cevapladı 😎 2 sene önce

Merhaba; Apple üzerinden güncel tutar sizinde söylediğiniz gibi 869 TL’dir, tabi bu komple LCD ekran değişimi tutarıdır. Apple servislerinde yaptırdığınız işlemlerden sonra telefonunuzun garantisi devam edecektir. Firmamızda ön cam değişimi yapılması durumunda Apple garantiniz sonlanmış olacaktır. Garanti süresini göz önünde bulundurup tamir işlemlerine karar verebilirsiniz. Örneğin Apple da iphone 8 plus için lcd ekran değişimi fiyatı 869 TL iken, sadece ön cam değişimi firmamızda 350 TL’dir

https://cepmarket.com.tr/urun/iphone-8-plus-cam-degisimi/

Firmamızda kullanılın tüm yedek parçalar cepmarket garantisi altındadır, cam değişimi sonrasında firmamız sizlere işçilik ve yedek parça garantisi sunmaktadır.
Ekran yada cam değişimi yapılmasına karar verdikten sonra yardıma ihtiyacınız olursa buralarda olacağız.

Muhsin CAN diyorki 5 ay önce

2 cihazım var merak ediyorum ekran kırılması garantiye girer mi ? samsung s8 ve HUAWEI Mate 20 Pro sanırım huawei dış ekran kırık sadece samsung s8 zin ise içi çatladı mürekkep aktı dışarı    

Cep Market Yönetici cevapladı 😎 4 ay önce

Merhaba; Ekran kırılmalar maalesef garanti kapsamında sayılmamaktadır. Huawei serisinde dış sadece ön cam değişimi işlemleri yapılamamaktadır.

Huawei Mate 20 Pro Orijinal Ekran Değişimi Fiyatı 1399 TL’dir.

https://cepmarket.com.tr/urun/huawei-mate-20-pro-orijinal-ekran-degisimi/

Samsung Galaxy S8 ekran değişimi fiyatı 1189 TL’dir.

https://cepmarket.com.tr/urun/samsung-galaxy-s8-ekran-degisimi/

Zafer Belgin diyorki 3 ay önce

Dış Ekran Kırılması Garantiye Girer mi?

İster Infinity ekranlı isterse Edge veya normal ekranlı bir Samsung telefonunuz olsun küçük bir darbede dış ekranının kırıldığını görebilirsiniz. Böyle durumlarda Samsung, müşterilerine garanti vermez, yani tamir garantiye girmez ve ücretli ekran değişimi yapılması gerekir.

Usta yukarıdaki gibi ücretli ekran değişimi fiyatları yetkili servisler ile aynımıdır??

Cep Market Yönetici cevapladı 😎 3 ay önce

Merhaba; Yetkili servislerce yapılan ekran değişimi fiyatları 3.cü parti teknik servislerdeki ekran değişimi fiyatları ile farklılık gösterebilir.

Tartışmaya Katıl ( Yayınlanma Süresi 24 saati bulabilir )

10 + 11 =