Telefon ekranı kırıldı fiyat

SU sordu 🤔 6 gün önce

Kullanmakta olduğum Samsung S8 Plus telefonumun ön ekran camı kırıldı çatlaklar mevcut bazı kısımlarda camlar düştü. Ekran aslında kullanılabilir ön camı çıkartılıp yerine siz cam koyabiliyorsunuz videolarda gördüm

Size sormak istediğim şu kadıköyde 2 3 sitede araştırma yaptık

Sonuçlar şu şekilde a firması demişki yapmayı yaptırmayın b firması ise demişki yapılamaz

Neden bu gibi çekişkiler var

Bu konuda yardım ve bilgi talep ediyorum

1 Yanıt Var
Cep Market Yönetici diyorki 6 gün önce
Soru Sor

 
 
Merhaba; Kırık ön cam değişimi ekran değişimine oranla çok daha zahmetli bir süreç & işçiliğe sahiptir. Kar oranı çok daha az ve gösterilen efor oldukça yüksektir, bu gibi durumlarda bazı firmalar risk taşıdığı yada tecrübeleri yeterli olmadığı için ön cam değişimi işlemleri hakkında çeşitli kelimeler kullanırlar.

Bunlar aslında kısmen karalama denebilir BKZ: Yaptırmayın cihazınızı ısıtırlar, yada ilerde hemen bozulur sağlıksız olur veya yapılamaz!

Ön cam değişimi sırasında bazı ekipmanlar gereklidir, bunlar ise cepmarket gibi işinde fazlasıyla tecrübeli işletmelerde bulunurlar.

Kırık yada çatlak olan camların sökülme işlemleri bazen ısı yada soğutma yardımı ile yapılır, bu cihazlarda oldukça maliyetli ve hassastırlar.

Ekran değişimleri daha hızlı ve sorunsuz tamamlanmaktadır, kar oranı ise daha fazladır. Bu yüzden bazı firmalar gerek tecrübe , parça, süre, kar marjı gibi göz önünde bulundurabileceğiniz bazı esaslara dayanarak hareket etmektedirler.

Bir Cep Market olarak ön cam değişimi işlemlerini gönül rahatlığı ile tavsiye etmekteyiz, her hangi bir eskisi olmadığı gibi artıları oldukça fazladır.
 
Not: Bu konu sadece bilgilendirme amaçlıdır, firmamız hiç bir firmayı kötülemiyor yada beceriksizlik sıfatı yakıştırmaya çalışmamaktadır.
 
Harici aklınıza takılanları sormak için mesai saatleri içinde 0216 345 83 84 no’lu telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.
 
 

Hızlı & güler yüzlü ve güvenilir cep telefonu tamir servisi.
CepMarket

Bu Sayfa Bilgilendirici miydi ? Lütfen Değerlendirin

için cevapTelefon ekranı kırıldı fiyat
5 (100%) 2 oy verildi

Tartışmaya Katıl ( Yayınlanma Süresi 24 saati bulabilir )

10 + 17 =