Telefon ekran kırıldı nasıl sökülür acil

Telefon ekran kırıldı nasıl sökülür acil

Bize Sorun ✓Kategori: Ekran DeğişimiTelefon ekran kırıldı nasıl sökülür acil
ferit yılmaz sordu 🤔 3 ay önce

Telefonumun ekranı kırıldı yada en üst koruma alanındaki cam elime batıyor kullanamıyorum nasıl sökmem gerektiği hakkında bilgi verir misiniz. Bunu kendim sökebilirsem kendim yenisini geri takabilirmiyim sadece parçayı bana gönderirmisiniz

1 Yanıt Var
Cep Market Yönetici diyorki 2 ay önce
Soru Sor

Merhaba; Firma olarak parça desteği sağlıyoruz ancak cam değişim işlemlerinin sağlıklı yapılabilmesi için bir takım makine ve ekipmanın elinizde bulunması gerekiyor. Cam değişim işlemlerinde telefonların marka ve modelleri de önemlidir. Her markaya özel bazı cam sökme ve cam yapıştırma teknikleri bulunmaktadır. Cam değişim işlemleri bir dizi işlemler bütününden oluşmaktadır bu nedenle bu işlemlerden bir tanesinin yanlış yapılması durumunda telefon ekranınıza da kalıcı hasarlar verebilirsiniz.

Cam sökme işlemlerinde camın altında bulunan yapıştırıcı maddenin ekrandan ayrılması için belli bir düzeyde cama ısı uygulanmaktadır. Bu işlemin ardından özel bir tutacakla cam ekrandan ayrılmaktadır. Camın altında dokunmatik ekranımızın bulunmasından dolayı elinizle ekrandan ayırma gibi bir durum söz konusu değildir. Yine aynı şekilde telefona yeni camı taktıktan sonra cam ile ekranın birleşmesi için bir dizi makineden geçmesi gerekmektedir. Ev ortamında camı değiştirdiğinizde cam ile ekranı birleştiremeyeceksiniz.

Bu nedenle biz size parça temini. Sağlasak bile muhtemelen hem yeni camı kıracaksınız hem de ekranınıza zarar vereceksiniz. Bu nedenle cam değişim işlemlerini tecrübeli ve kaliteli hizmet veren servislerde yaptırmanızı tavsiye ediyorum.

Hızlı güler yüzlü ve güvenilir cep telefonu tamir servisi. CepMarket

Tartışmaya Katıl ( Yayınlanma Süresi 24 saati bulabilir )

20 + 12 =