Telefon cam değişimi fiyatı

Telefon cam değişimi fiyatı

Bize Sorun ✓Kategori: Ekran DeğişimiTelefon cam değişimi fiyatı
Fetih sordu 🤔 2 sene önce

Telefon cam değişimi fiyatları piyasada çok değişiyor iphone 7 için az araştırma yaptım tutarlar çok alakasız. Ekran değişimi için fiyat araştırması yapıyorum sizden ricam şu,
1: Sadece ön ekranı yani camı değişebiliyor mu
2: İşlemler ve fiyat hakkında bilgi alabilir miyim
3: Ödemeyi taksitli yapabiliyor muyuz
4: Takılan ekran için garanti veriyor musunuz

Teşekkürler iyi çalışmalar.

1 Yanıt Var
Cep Market Yönetici diyorki 2 sene önce
Soru Sor

Merhaba; iPhone 7 için güncel ekran ve cam değişimi ücretleri altta yer almaktadır. ( Bu fiyatlar zaman içerisinde değerini yitirmiş eski olabilir ) Güncel fiyatları ekran değişimi fiyat listesi içinden kontrol edebilirsiniz.

iPhone 7 Cam  Değişimi Ücreti 299 TL

iPhone 7 Ekran Değişimi Ücreti 349 TL

 

https://cepmarket.com.tr/ekran-degisimi-fiyatlari/

  • Ön cam değişimi ekran değişimine göre daha zahmetlidir buda işçilik süresini uzatmaktadır, örneğin ekran değişimi 45 DK içinde tamamlanırken cam değişimi 1-3 saat arasında sürebilmektedir.
  • Cam değişimi yapılırken kendi orijinal ekranınız kullanılır, kendi ekranınız LCD panel bozuk hasarlı yada basmıyor ( Çalışmıyor ) ise bu durumda komple ekran değişimi yapılması gerekmektedir.
  • Ödemeyi dilerseniz havale yada eft olarak yapabileceğiniz gibi sitemiz üzerinden ONLINE kredi kartı kullanabilir taksit yapabilirsiniz. Dilerseniz mağazamızdan nakit olarak ta ödeyebilirsiniz.
  • Firmamız gerek parça gerekse işlilik için ayrı garanti hizmeti sunmaktadır. Firmamız altında satın alacağınız ürün yada hizmetler Cepmarket garantisi altındadır.

 

Tartışmaya Katıl ( Yayınlanma Süresi 24 saati bulabilir )

20 + 19 =