Kurumsal Cep Telefonu Tamiri Hizmeti Veriyormusunuz ?

Salih Kul sordu 🤔 3 hafta önce

Firmamız İçin Güvenilir Bir Teknik Servis Arayışı içerisindeyiz Faturalı ve Garantili olarak Kurumsal Cep telefonu Tamiri yapıyormusunuz.

 

1 Yanıt Var
Cep Market Yönetici diyorki 3 hafta önce
Soru Sor

Merhaba; Kişisel ve Kurumsal ihtiyaçlara yönelik hizmetler tabi ki sunmaktayız, cep telefonlarınız da karşılaştığınız sorunları, en hızlı ve en güvenilir şekilde çözümlemeyi hedef alan Cepmarket.com.tr Tamir Deneyimi Hizmetleri 2007 Yılından bu yana siz değerli Cep Telefonu Kullanıcılarına Hizmet Vermektedir ve Bir çok Kurumsal Firmaya Çözüm Ortağı Olmaktadır.

Neden Cepmarket com tr ?

  1. Cep Telefonu ve Gsm İletişim sektöründe, Tamir Deneyimine öncülük etmeyi hedefleyen firmamız, hızla ilerleyen teknoloji ile beraber GSM alanında sürekli yenilenmektedir. Bu gün sahip olduğumuz iPhone ve Samsung ile alakalı cihaz, makine ve ekipmanlarımızla, sizlere profesyonel hizmet vermek için yoğun bir şekilde çalışıyoruz.
  2. Cep telefonu tamiri sektöründe, mükemmeli yakalama hedefi ile, teknolojinin avantajlarını, en doğru ve en iyi şekilde kullanarak kusursuz işler gerçekleştiriyoruz.
  3. Youtube Kanalımızdaki Tamir Deneyimlerimizi İzleyerek,neyi ne kadar yaptığımızı ve Tamir Alanındaki İsteğimizi Çok Net Görebilirsiniz.

Cepmarket Kimdir ?

Cepmarket İnternet üzerinden Cep Telefonu Tamiri Sektöründe Türkiye’de İlk firmalardan Bir tanesidir. Sony Ericsson ve Panasonic yani Telefon tarihinin en başından bu yana tamir deneyimi hizmeti ile Kadıköy Söğütlüçeşmede Kendini Kanıtlamış Bir Firmadır.

  • Kurumsal Cep Telefonu Tamiri Hizmeti veriyoruz, Firmamızın Çözüm Ortağı olduğu firmalardan bazıları aşağıdaki gibidir, sizleri aramızda görmekten, sizlere de hizmet vermekten gurur duyarız.
  • Tarantula Güvenlik Sistemleri, Valeo Otomotiv Sanayi, Ramiz Köfte Natilius, Opak Optik Sanayi, Kalepro Güvenlik, Tost Akademisi, Nemesis Alarm Sistemleri,Kovan Pastaneleri, Kosifler Oto, Kale OSGB İş Güvenliği vs.
  • Kurumsal Cep Telefonu Tamiri Servisi İhtiyacınız Olduğunda Firmamız İle İletişime Geçebilirsiniz.

Hızlı & güler yüzlü ve güvenilir cep telefonu tamir servisi.
CepMarket

Bu Sayfa Bilgilendirici miydi ? Lütfen Değerlendirin

için cevapKurumsal Cep Telefonu Tamiri Hizmeti Veriyormusunuz ?
5 (100%) 1 oy verildi

Tartışmaya Katıl ( Yayınlanma Süresi 24 saati bulabilir )

4 + 9 =