Kargo İle Cep Telefonu Tamiri

Kargo İle Cep Telefonu Tamiri

Bize Sorun ✓Kategori: Cep TelefonuKargo İle Cep Telefonu Tamiri
Timur İnce sordu 🤔 4 sene önce

Telefonum bozuldu şebeke çekmiyor. üstelik bataryası da bir günü bile tamamlamıyor. internette araştırırken sizi gördüm, telefonumu size tamir ettirmek istiyorum ama yeriniz bize uzak.

9 Yanıt Var
Cep Market Yönetici diyorki 4 sene önce
Soru Sor

 

Merhaba, Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Tamir için telefonunuzu bize kargo yoluyla da ulaştırabilirsiniz. Bunun için size en yakın ARAS Kargo şubesinden Söğütlüçeşme Caddesi, No:196, 34722 Kadıköy/Istanbul adresine karşı ödemeli olarak, yani hiç bir ücret ödemeden gönderebilirsiniz. Teknik ekibimiz telefon elimize ulaşır ulaşmaz en kısa sürede size dönüş yapcaktır.

 

Harici aklınıza takılanları sormak için mesai saatleri içinde 0216 345 83 84 no’lu telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

 

Hızlı & güler yüzlü ve güvenilir cep telefonu tamir servisi.

CepMarket

uraz diyorki 4 sene önce

merhaba ben bursada yaşıyorum yurtiçi kargo ile cepmarket yazmam yeterli mi,bide kargo ücreti banamı ait bide ekranıma ekran koruyucu hediye yerine sağlam kalın bir kılıf verirmsiiniz ,tekrar tekrar ekran parası vermek istemiyorum 🙂

gizem diyorki 4 sene önce

selam cep telefonu tamiri cepmarket olarak karşıma siz çıktınız ,kadıköyde güvenilir cep telefonu tamircisi arıyorum iphone 6 ekranım yandan açıldı kaç defa yapıştırdım olmadı parasında değilim ama çok canım sıkıldı,bu iphonumu güvenilir teknik servis de yaptırmak istiyorum ,normal bir yapıştırıcı mı kullanıyorsubnuz cepmerket yotube kanalında videosu varmıacaba boşuna gelmek istemiyorum ,lütfen bilgi veriniz

Hikmet diyorki 4 sene önce

iPhone 7 cihazımı cepmarket’e tamir ettirdim eşiminde daha önce tabletini yapmışlardı, sorunsuz ve güvenilir firma. Kadıköy’de az sayıda kaliteli firmalardan gidin görün yanınızda cihazınızı tamir ediyorlar.

Kerem Tekil diyorki 4 sene önce

Samsung s8 cam değişimi için sadece CihaZı göndersem yeterli midir ?
şarj aleti kablo vs… sim kart hafıza kartı yollamaya gerek varmı ???

Hadi diyorki 4 sene önce

s7 edge golde ön cam değişimi için cihazımı göndermek istiyorum

nerdi ceylan diyorki 3 sene önce

kargo kaç günde gelir adanadan

Esin diyorki 3 sene önce

Beklentimin üzerinde bir ilgi, hassasiyet ile karşılaştım 2 gün içinde telefonum elime ulaştı izmit merkezden kargo ile gönderim yaptım çok hızlı şekilde tamir işlemleri tamamlandı.

Ragip diyorki 3 sene önce

Sizde motorlu kargo var değil mi ?

Tartışmaya Katıl ( Yayınlanma Süresi 24 saati bulabilir )

8 + 18 =