Boğaç sordu 🤔 7 ay önce

İyi günler. Kadıköy de cep telefonu satan mağazaları araştırıyorum. Şu an bir cep telefonum yok. 18 yaşından küçüğüm. Yani ilk cep telefonum olucak. Mağazanıza gelsem cep telefonu alabiliyormuyum ? Birde vodafone hat üzerine cep telefonu alabiliyormuyum ? Hat annemin üzerine onunda gelmesi gerekiyor mu ?

3 Yanıt Var
Cep Market Yönetici diyorki 7 ay önce
Search
Generic filters
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt
Search in comments
Filter by Custom Post Type

Popüler: iPhone 6 cam değişimiPhone x arka cam kırıldıNote 8 ekran fiyatı

Soru Sor

Merhaba;

  • Firmamız 15 yılı aşkın süredir Kadıköy Söğütlüçeşme Caddesi üzerinde hizmet vermektedir
  • Mağazamızdan cep telefonu satın alabilmeniz için 18 yaşına girmiş olmanız gerekmektedir. Aksi halde ebeveynleriniz ile mağazamızdan alışveriş yapabilirsiniz
  • Mağazamızdan Vodafone cihaz kampanyaları dahilindeki tüm cihazlara 24 ay taksit imkanıyla sahip olabilirsiniz
  • Vodafone cihaz kampanyalarından faydalanabilmeniz için hattın yasal sahibinin bizzat bu işlemi kendisinin yapması gerekmektedir. Bir başkası, kendi üzerine olmayan bir hat üzerinden böyle bir işlem sağlayamamaktadır.
  • Mağazamıza Söğütlüçeşme Caddesi, Söğütlüçeşme Camii ve Otoparkının karşısı No: 196 Kadıköy/İstanbul adresi üzerinden, 0216 345 83 84 numaralı telefondan ulaşım sağlayabilirsiniz. Bilginize.

Bilgilendirme Yeterli miydi ? Lütfen Değerlendirin

için cevapKadıköy Cep Telefonu Mağazaları
5 (100%) 5 oy verildi

Cenk diyorki 7 ay önce
Cep Market cevapladı 😎 6 ay önce

Merhaba; Üzgünüz İnternet sitemiz yenilik sürecinde olduğundan sorunuza vaktinde yanıt veremedik. Vodafone hattınız üzerinden tarifenize ek avantajlı cihaz kampanyalarından faydalanmak için sizi en kısa sürede Kadıköy Cep Market mağazamıza bekliyoruz. Bilginize.

Kağan diyorki 6 ay önce
Cep Market cevapladı 😎 6 ay önce

Merhaba; Üzgünüz İnternet sitemiz yenilik sürecinde olduğundan sorunuza vaktinde yanıt veremedik. Mi 6 128 GB modeli stoklarımızda şu an için bulunmamaktadır. Bilginize.