Kadıköy Cep Telefonu Mağazaları

Kadıköy Cep Telefonu Mağazaları

Bize Sorun ✓Kategori: Cep TelefonuKadıköy Cep Telefonu Mağazaları
Boğaç sordu 🤔 2 sene önce

İyi günler. Kadıköy de cep telefonu satan mağazaları araştırıyorum. Şu an bir cep telefonum yok. 18 yaşından küçüğüm. Yani ilk cep telefonum olucak. Mağazanıza gelsem cep telefonu alabiliyormuyum ? Birde vodafone hat üzerine cep telefonu alabiliyormuyum ? Hat annemin üzerine onunda gelmesi gerekiyor mu ?

3 Yanıt Var
Cep Market Yönetici diyorki 2 sene önce
Soru Sor

Merhaba;

  • Firmamız 15 yılı aşkın süredir Kadıköy Söğütlüçeşme Caddesi üzerinde hizmet vermektedir
  • Mağazamızdan cep telefonu satın alabilmeniz için 18 yaşına girmiş olmanız gerekmektedir. Aksi halde ebeveynleriniz ile mağazamızdan alışveriş yapabilirsiniz
  • Mağazamızdan Vodafone cihaz kampanyaları dahilindeki tüm cihazlara 24 ay taksit imkanıyla sahip olabilirsiniz
  • Vodafone cihaz kampanyalarından faydalanabilmeniz için hattın yasal sahibinin bizzat bu işlemi kendisinin yapması gerekmektedir. Bir başkası, kendi üzerine olmayan bir hat üzerinden böyle bir işlem sağlayamamaktadır.
  • Mağazamıza Söğütlüçeşme Caddesi, Söğütlüçeşme Camii ve Otoparkının karşısı No: 196 Kadıköy/İstanbul adresi üzerinden, 0216 345 83 84 numaralı telefondan ulaşım sağlayabilirsiniz. Bilginize.

Cenk diyorki 2 sene önce

Faturaya ek cihaz satışınız varmı ?

Cep Market cevapladı 😎 2 sene önce

Merhaba; Üzgünüz İnternet sitemiz yenilik sürecinde olduğundan sorunuza vaktinde yanıt veremedik. Vodafone hattınız üzerinden tarifenize ek avantajlı cihaz kampanyalarından faydalanmak için sizi en kısa sürede Kadıköy Cep Market mağazamıza bekliyoruz. Bilginize.

Kağan diyorki 2 sene önce

@cepmarket mi 128 var mı seramik ne kadar fiyatı

Cep Market cevapladı 😎 2 sene önce

Merhaba; Üzgünüz İnternet sitemiz yenilik sürecinde olduğundan sorunuza vaktinde yanıt veremedik. Mi 6 128 GB modeli stoklarımızda şu an için bulunmamaktadır. Bilginize.

Tartışmaya Katıl ( Yayınlanma Süresi 24 saati bulabilir )

8 + 10 =