iPhone x ön camım kırıldı

iPhone x ön camım kırıldı

Bize Sorun ✓Kategori: Ekran DeğişimiiPhone x ön camım kırıldı
Deniz sordu 🤔 4 sene önce

iPhone x ön camım kırıldı çok kötü oldu, taksiye binerken elimden nasıl kaydı bilmiyorum lütfen yardımcı olun.Çok kötü oldu sizin yeriniz Kadıköy deymiş internetde buldum işim nedeni ile fazla vakit ayıramıyorum gelsem ne kadar sürede iphone x cam değişimi yada ekran değişimi neyse işte, lütfen acil cevap verin.

Cep Market Yönetici cevapladı 😎 4 sene önce

Merhaba; iPhone X için ön cam değişimi yapılabilmektedir fakat, ön cam değişimi yapılabilmesi için bazı teknik servis ürünleri ve malzemelerinin stoklarda olması gerekmektedir. Maalesef şu an için cam değişimi yapamıyoruz. iPhone X diğer adıyla iPhone 10 için ekran değişimi yapabiliriz ekran değişimi güncel fiyat şu an için 899 TL’dir. ( Bu fiyat zaman içinde değerini yitirmiş eski olabilir ) Güncel ekran değişimi fiyatlarını Ekran değişimi 2018 Fiyat listesi içinden kontrol edebilirsiniz. https://cepmarket.com.tr/ekran-degisimi-fiyatlari/
Ekran değişimi firmamızda yoğunluğa bağlı 1 saat içinde tamamlanmaktadır.
Firmamız gerek parça gerekse işçilik için ayrı garanti hizmeti sunmaktadır. Mağazamızda satılan tüm ürünler cepmarket garantisi altındadır.
Detaylı bilgi için 0216 345 83 84 nolu telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

2 Yanıt Var
Lokman diyorki 4 sene önce

Selamlar diğer sitenizdede fiyatlara bakıyordum iphone 8 kamera değişimi varmı sizde gelsem ne kadar sürede yapılır dönüş bekliyorum lütfen.

Cep Market Yönetici cevapladı 😎 4 sene önce

Merhaba; Ekran iPhone 8 için kamera değişimi tutarını mağazamızdan öğrenebilirsiniz. 0216 345 83 84

Cep Market Yönetici diyorki 4 sene önce

Tüm soru ve sorunlarınız için iletişim bilgilerimiz
Için Cevapiphone X Ön Camım Kırıldı
 

Tartışmaya Katıl ( Yayınlanma Süresi 24 saati bulabilir )

19 + 3 =