Berkant sordu 🤔 12 ay önce

Yeni aldığım türkiye garantili iphone x telefonumun arka kamerasında toz olduğunu fark ettim garantiye götürmeyi düşünüyorum, sizce kamera için temizlik’mi gerekli yoksa değişim’mi talep etmeli miyim ? böyle bir hakkım var mı acaba beni bilgilendirebilir misiniz

1 Yanıt Var
Cep Market Yönetici diyorki 11 ay önce
Search
Generic filters
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt
Search in comments
Filter by Custom Post Type

Son Günlerde Popüler Aramalar: Samsung fan ekraniPhone X Ön camıKadıköy iPhone Tamir

Soru Sor

Merhaba; Berkant bey benzer sorunlara farklı müşterilerimizde denk geldik, iPhone X kamera üzerindeki tozdan dolayı cihazınızın kamera temizliği yapılmaktadır, tabi bu durum şu şekilde gözlemlenebilir.

  • Olası işçilik hatası yani kamera ile kasa arasında kalan boşluk bu durumda cihazınız onarım için serviste bir kaç gün kalabilir, hata düzeltilir cihazınızın onarımı gerçekleştirilir.
  • Yada imalat hatası bu durum aslında daha ender görünse de gerçekleşebiliyor, montaj süresinde kalan toz parçası ( bunun olma ihtimali çok zor gibi ) bu şekilde bir arızada cihaz değişimi yapılabilir.

Kasa ile kamera arasında kalan boşluk sorun oluşturacak şekilde, tekrarı gerçekleşebilir bir durum ortaya çıkarır ise, cihaz değişimi yapılabilir bilginize.

Geçmiş olsun dileklerimizi iletir, iyi günler dileriz.

 

Bilgilendirme Yeterli miydi ? Lütfen Değerlendirin

için cevapiPhone X Arka Kamera Toz Sorunu
5 (100%) 2 oy verildi

Tartışmaya Katıl ( Yayınlanma Süresi 24 saati bulabilir )

15 + 5 =