iPhone X Arka Kamera Toz Sorunu

iPhone X Arka Kamera Toz Sorunu

Bize Sorun ✓Kategori: DiğeriPhone X Arka Kamera Toz Sorunu
Berkant sordu 🤔 3 sene önce

Yeni aldığım türkiye garantili iphone x telefonumun arka kamerasında toz olduğunu fark ettim garantiye götürmeyi düşünüyorum, sizce kamera için temizlik’mi gerekli yoksa değişim’mi talep etmeli miyim ? böyle bir hakkım var mı acaba beni bilgilendirebilir misiniz

1 Yanıt Var
Cep Market Yönetici diyorki 3 sene önce
Soru Sor

Merhaba; Berkant bey benzer sorunlara farklı müşterilerimizde denk geldik, iPhone X kamera üzerindeki tozdan dolayı cihazınızın kamera temizliği yapılmaktadır, tabi bu durum şu şekilde gözlemlenebilir.

  • Olası işçilik hatası yani kamera ile kasa arasında kalan boşluk bu durumda cihazınız onarım için serviste bir kaç gün kalabilir, hata düzeltilir cihazınızın onarımı gerçekleştirilir.
  • Yada imalat hatası bu durum aslında daha ender görünse de gerçekleşebiliyor, montaj süresinde kalan toz parçası ( bunun olma ihtimali çok zor gibi ) bu şekilde bir arızada cihaz değişimi yapılabilir.

Kasa ile kamera arasında kalan boşluk sorun oluşturacak şekilde, tekrarı gerçekleşebilir bir durum ortaya çıkarır ise, cihaz değişimi yapılabilir bilginize.

Geçmiş olsun dileklerimizi iletir, iyi günler dileriz.

 

Için Cevapiphone X Arka Kamera Toz Sorunu

Tartışmaya Katıl ( Yayınlanma Süresi 24 saati bulabilir )

5 + 14 =