iPhone telefonum kırıldı fotoğrafları nasıl alırım

iPhone telefonum kırıldı fotoğrafları nasıl alırım

Bize Sorun ✓Kategori: DiğeriPhone telefonum kırıldı fotoğrafları nasıl alırım
Han sordu 🤔 3 sene önce

iPhone ekranı kırıldı içindekileri nasıl alırım kendi imkanlarım dahilinde iphone içindeki özellikle resimleri geri almak şansım varmı. Eğer kendim yapamıyorsam bunu siz yapabilirmsiiniz ücreti karşılığında resimlerimi kurtarmamda bana yardımcı olabilirmisiniz çok memnun olurum

1 Yanıt Var
Cep Market Yönetici diyorki 3 sene önce
Soru Sor

 

Merhaba, iPhone’nunuzu PC ye bağlayın ardından PC üzerinde Bu bilgisayar ikonunu tıklayıp bilgisayarınızın iPhone’nu görüp görmediğini kontrol edin. Cihazınız sağlam çalışıyor ise PC güvenilir olarak işaretlendi ise ve şansınız varsa kullanmakta olduğunuz iPhone üzerinde şifre yok ise PC üzerinden direk resimlerinize erişebiliyor olmanız gerekmektedir. Tabi zarar gören kısım sadece ekran ise parmak izi okuyucu ile telefonunuzu açıp içindeki resimlere PC üzerinden erişebilmeniz yine muhtemeldir.

Bu adımların sonrasında eğer iPhone çalışmıyor, çalışmıyor yada PC iPhone’nu hiç görmüyor ise ekran dışında bir arıza mevcut olabilir.

Bu durumda firmamız sizlere yardımcı olabilir, dilerseniz ücretsiz arıza tespiti gerçekleştirip sizleri bilgilendirebilir. Tahmin ettiğinizden daha ucuz / düşük maliyetler çıkarsa onarım işlemlerini tamamlayabilir. Yada dilerseniz yedek bir ekran takarak içindeki data / verileri yedeklemizde sizlere yardımcı olabilir.

Bunun için dilerseniz mağazamız gelebilir misafirimiz olabilirsiniz, tabiki bu gibi işlemlerin yoğunluğa bağlı değişebildiğinizi unutmamanız gerekmektedir.

 

Harici aklınıza takılanları sormak için mesai saatleri içinde 0216 345 83 84 no’lu telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

 

Hızlı & güler yüzlü ve güvenilir cep telefonu tamir servisi.

CepMarket

Tartışmaya Katıl ( Yayınlanma Süresi 24 saati bulabilir )

7 + 15 =