iphone 7 plus ekran değişimi

Sabriye sordu 🤔 2 sene önce

Merhabalar iphone 7 plus için ekran deiştirmem gerekiyor, yanlız sorun şu yere düşünce görüntü komple gitti ve içinde resimler var önemli. Resimlere zarar gelmez değilmi ?
Birden düşme anında kenarlardan açılma oldu kasada, sanki yamuldu ufaktan kasa değişmesi gerekebilir mi ? değişir ise iphone 7 plus için kasa + ekran değişimi ne kadar mal olacak bilgi verirmisiniz

1 Yanıt Var
Cep Market Yönetici diyorki 2 sene önce
Soru Sor

Merhaba; iPhone 7 plus için ekran değişimi sırasında bilgilerinize zarar gelmeyecektir,  firmamız tarafından herhangi bir veri kaybı yaşanmayacaktır.

Ekran değişimi sırasında önce yedek orjinal ekran ile bilgileriniz kontrol ediliyor, cihazınızda ekran değişimi harici sorun varsa firmamız sizler ile iletişime geçip sizi bilgilendiriyor.

Düşme esnasında kasada darbe açılma gibi sorunlar oluşabiliyor, orjinal ekranınız düzeltilebiliyor ise firmamız tarafından düzeltiliyor.

https://www.youtube.com/watch?v=cy7FSp21HMk

Tabi ki düzeltilemeyecek kadar kötü durumda olan kasalar için değişim yapılması gerekmektedir. iPhone 7 Plus içinde orjinal kasa değişimi firmamız tarafından yapılmaktadır.

iPhone 7 plus için güncel ekran değişimi fiyatı hakkında bilgi almak için linke tıklayabilirsiniz.

https://cepmarket.com.tr/urun/iphone-7-plus-ekran-degisimi/

 

iPhone 7 plus ekran ve kasa değişimi için teknik servisimiz öncelik ile cihazınızı kontrol etmelidir, gerekli süreçleri ve işlemleri detaylı olarak sizlere bildirecektir.

Kargo ücretleriniz ise karşılıklı olarak firmamız tarafından ödenecektir, geçmiş olsun dileklerimizi sunarız.

Dilediğiniz zaman bize yazabilir & arayabilirsiniz.

Tartışmaya Katıl ( Yayınlanma Süresi 24 saati bulabilir )

20 + 11 =