iPhone 7 orjinal cam değişimi fiyatı ne kadar

iPhone 7 orjinal cam değişimi fiyatı ne kadar

Bize Sorun ✓Kategori: DiğeriPhone 7 orjinal cam değişimi fiyatı ne kadar
kazım ahmet sordu 🤔 3 ay önce

iphone 7 cam değiştimek istorum. orjinal. fiyat ne kadar? garanti veriyomusunuz. 

1 Yanıt Var
Cep Market Yönetici diyorki 3 ay önce
Soru Sor

Merhaba; Öncelikle cam değişim işlemlerinin güncel fiyatını internet sitemiz üzerinden öğrenebilirsiniz Şu anki cam değişim işlemlerinin fiyatı 220 ₺’dir. Cam değişimlerinde orijinal ya da yan sanayi şeklinde bir ayrım yoktur. Bizim telefonunuza takacağımız cam Apple’ın telefonunuza taktığı camla aynıdır. Yine camların koruma düzeyini belirleyen kuruluş olan Gorilla Glass’ın değerlendirme notuna göre camlarımız aynı düzeyde telefonunuza koruma sağlamaktadır.

Cam değişim işlemlerinde herhangi bir garanti veremiyoruz. Bunun nedeni telefon camlarının aldığı fiziki darbeler sonucunda kırılabilmesidir. Kullanım durumunuza göre telefon camınızın ömrü değişkenlik göstermektedir. Ancak şunu söyleyebiliriz ki bizim telefonunuza takacak olduğumuz cam fiziki bir darbe almadan herhangi bir şekilde kırılmaz ya da çizilmez. Telefonunuzu aldığınızda üzerinde bulunan cam ne kadar koruyucu ise bizim takacağımız cam da aynı şekilde telefonunuzu koruyacaktır.

Bu nedenle cam değişim işlemlerinde herhangi bir garanti veremiyoruz. Servisimize gelerek ya da telefonunuzu bize ücretsiz kargoyla göndererek cam değişimi işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Hızlı güler yüzlü ve güvenilir cep telefonu tamir servisi. CepMarket

Tartışmaya Katıl ( Yayınlanma Süresi 24 saati bulabilir )

14 + 5 =