iphone 6s ön cam değişimi evde

iphone 6s ön cam değişimi evde

Bize Sorun ✓Kategori: Cam Değişimiiphone 6s ön cam değişimi evde
Belinay sordu 🤔 1 sene önce

Bir şeyi merak ediyorum ben bir arkadaşımın cep telefonun ön camı yere düştüğü için çatladı Yani benim ufak kızım düşürdü bunu bu yüzden arkadaşımın telefonun tüm masraflarını ben karşılamak istiyorum. fakat bunu getirip götürme şansımız yok zaten biliyorsunuz Corona Vakası sonrasında pek bir dışarıya da çıkmıyoruz hijyen koşulları derken her zaman hep telaş halindeyiz. Sormak istediklerim şunlar biz bu iPhone 6s ön cam değişimi evde yapabiliyor muyuz, Siz gelip burada yapıyor musunuz. ya da telefonu alıp götürüp yapıp geri mi getiriyorsunuz dezenfekte konularında da titizlikle Yardımcı olacağını düşünüyoruz sizlerden yardım bekliyoruz fiyat konusunda da bir yardım teşekkürler

3 Yanıt Var
Cep Market Yönetici diyorki 1 sene önce
Soru Sor

Merhaba; CepMarket servisimizde iPhone 6s cam değişimi fiyatı uzman teknisyenlerimiz tarafından 190 TL olarak belirlenmiştir.

Okuyun:  iPhone 6s Ön Cam Değişimi

Okuyun:  Motokurye Telefon Tamiri

Motokurye Telefon Tamiri

Motokurye telefon tamiri almak isteyen müşterilere CepMarket’te gelişmiş motorkurye hizmetleri sunuyoruz. CepMarket olarak uzun yıllardır telefon tamiri sektöründe hizmetler veriyor ve müşterilerimizi daima yüzde yüz memnuniyet ile uğurluyoruz. Motorkurye telefon tamiri hizmetleri bu memnuniyetin inşa edilmesinde önemli bir yere sahip. Motokurye ile telefon tamiri yaptırmak çoğu zaman cihazınızın aynı gün içerisinde onarılacağı ve teslim edileceği anlamına gelir.

CepMarket’te Motorkurye ile Tamir Servisi

Motokurye telefon tamirine dair bilinmesi gereken birkaç püf noktası bulunuyor. Bu püf noktalarından bahsetmek gerekirse ilk başta tamir süresi gelecektir. Tamir süresi anlamında İstanbul’da alabileceğiniz en hızlı onarım hizmeti motokuryedir. Motokurye servisimiz telefonunuzu sizin belirlediğiniz bir noktadan teslim almak üzere harekete geçerler. Teslim alınan cihaz hızlıca servisimize getirilir ve ücretsiz hasar tespit işlemine alınır.

Motokurye Onarım Ücreti Nedir?

Belirlediğiniz bir noktadan teslim alınan cihaz Kadıköy’de bulunan CepMarket mağazamıza getiriliyor. Burada ücretsiz hasar tespit işleminin ardından gerekli onarım aşamasına geçilir. Motokurye ile telefon tamirinde gidiş 40 TL ve dönüş 40 TL olarak belirleniyor. Dileyen müşterilerimiz gidiş ve dönüş veya sadece tek bir seçenek için ödeme yapabiliyor. Tamirler Apple iPhone, Samsung, LG, Huawei, Xiaomi, Oppo ve General Mobile gibi tüm markaları kapsamaktadır.

Harici aklınıza takılanları sormak için mesai saatleri içinde 0216 345 83 84 no lu telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

Kadiköy cep telefonu tamir servisi. CepMarket

Belinay diyorki 1 sene önce

Yani iphone ön cam değişimi evde yapılamıyor doğrumudur? gerçi siz gelip alıyorsanız sonra geri getiriyorsanız oda olur.

Yani toplam 190 + 80 = 270 TL tutuyor değilmi

Cep Market Yönetici cevapladı 😎 1 sene önce

Merhaba; Hesapladığınız gibi tüm tutarlar için belirttiğiniz tutar doğru tutardır.

Yardım mı Lazım?

https://cepmarket.com.tr/bize-ulasin/

Kadirci L. diyorki 1 sene önce

Telefon camlarının değişmesi için gerekli cihazları evde nerden bulacaksınızki saçma olmuş biraz

Cep Market Yönetici cevapladı 😎 1 sene önce

Merhaba; Ön cam değişimi işlemleri ancak mağazamızda yapılabilmektedir.

Tartışmaya Katıl ( Yayınlanma Süresi 24 saati bulabilir )

7 + 11 =