iphone-5s-4013-hata-sorunu

iphone-5s-4013-hata-sorunu

Bize Sorun ✓Kategori: Yazım Sorunlarıiphone-5s-4013-hata-sorunu
halim sordu 🤔 3 sene önce

merhaba cıhazım açılmıyor ve sureklı elma işareti kırmızı ekran ve tekrar kapanarak döngü yapıyor. itunes dan kurtarma modunda ise 4013 hata kodu alıyorum.edindiğim bilgi kadarıyla flas değişimi yapılması gerekiyor.konuyla ilgili onarım yapıyor musunuz ve fiyatınız nedir?teşekkürler [telefon numarası gizlenmiştir]

2 Yanıt Var
Cep Market Yönetici diyorki 3 sene önce
Soru Sor

 
Merhaba; iPhone’lar da sıklıkla karşılaşılan bu problem sonrasında flaş değişimi & disk değişimi yapılabiliyor, servis süresi ise yoğunluğa bağlı olarak 2,3 gün iş gününü bulabiliyor.
Ücretlendirme modellere göre değişmektedir 200 – 300 TL arasında değişkendir
NOT: Daha önce başka yerde tamir görmüş veya işlem görmüş cihazlarda kurtarılma ihtimali düşmektedir
 
Dilerseniz cihazınızı ücretsiz arıza tespit hizmetimize tabi tutabiliriz, bunun için bizlere ücretsiz kargo ile cihazınızı göndermeniz yeterli.
https://cepmarket.com.tr/service/kargo-ile-cep-telefonu-tamiri/

  • Tüm gerekli incelemeler sonrasında cihazınızın tamiri yapılabilecek seviyede ilerleyen günlerde sorun yaşatmayacak düzende çalışabilecek ise tamir işlemlerini yapmaktayız.
  • Firmamız tüm arıza tespitlerinde önce analiz edip müşterilerinizi bilgilendiriyor, onayınız sonrasında işlemler başlatılıyor..
  • Bazı durumlarda gerçekten hasar onarılamaz ölçüde ciddi ise bu durumda’da sizler ile iletişime geçip detaylıca bilgilendiriyoruz..
  • Harici aklınıza takılanları sormak için mesai saatleri içinde 0216 345 83 84 no lu telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

Geçmiş olsun dileklerimiz ile.
 
 

Hızlı & güler yüzlü ve güvenilir cep telefonu tamir servisi. CepMarket

HALİM LAFCI diyorki 3 sene önce

MERHABA ,Bugün itibariyle iphone 5s cihazımı anlaşmalı olduğunuz yurt içi kargo ile sizlere gönderdim.

Cihazımda kırmızı ekran sorunu yasıyordum.elma simgesi gelip kırmızı ekran gelip sürekli döngü yapıyordu.

Cihazı kurtarma moduna aldığımda güncelleme yaparken 4013 hata kodu veriyordu.daha sonra hatayı düzelteceğini söyleyen bir tamirci onu düzeltirken 4014 hata kodu verdiğini dile getirdi.sizlerle yaptığım görüşme sonrası cihazımı size gönderiyorum.

Yapılacak işlemlerle ilgili mail üzerinden ya da [telefon no gizlenmiştir] nolu numaradan ulaşarak bilgilendirilmeyi talep ediyorum.

Sizlere tamir için gerekecek olan icloud hesabı ve ekran şifresi gibi bilgileri paylaşıyorum.İlginize teşekkürler.

icloud: [gizlenmiştir]
icloud şifre: [gizlenmiştir]
ekran şifre [gizlenmiştir]

Cep Market Yönetici cevapladı 😎 3 sene önce

Merhaba; Halim bey

Firmamızda ulaşan tüm cihazlarda ücretsiz arıza tespit işlemleri yapılıp ardından bilgilendirme tarafınıza sağlanmaktadır, gerekli olan işlemler ve maliyet aşaması sonrasında onayınız alınır. Ardından süreç başlatılır, sizleri tüm konularda iletişim bilgilerinizden bilgilendireceğiz harici aklınıza takılanları bizlere sorabilirsiniz.

Yardım mı Lazım ?

https://cepmarket.com.tr/bize-ulasin/

Tartışmaya Katıl ( Yayınlanma Süresi 24 saati bulabilir )

8 + 0 =