Ekran Kararması

Ekran Kararması

Emre sordu 🤔 3 sene önce

Merhaba,
Cihazım 2 gün önce sabah çalışırken akşama doğru ekran kararması oldu. Öncelikle ekranda karıncanlanma başladı reset attım belki düzelir diye ama bir sonuca ulaşamadım. Daha sonra ekran beyaza döndü ve biraz daha aradan sonra tamamıyla siyah ekran oldu. Şuan telefon açık durumda parmak izimi ve yüz tanımlaması yaparak kilidini açabiliyorum ama ekran gelmiyor. Sanırım sorun olarak sıvı teması oldu denize gitmiştim şezlongda bırakmıştım cihazı ve ıslak mayoyla yanına oturmuştum. Bu konuda nasıl bir yol izleyebiliriz. Cihazın içinde benim için önemli olan bilgiler var bunların yedeklemesini sağlamamıştım ekran değişiminde tamamıyla veriler siliniyor diye biliyorum. Bu konuda destek olabilirseniz size cihazın ekranını değiştirtmek isterim. Teşekkürler iyi çalışmalar.

1 Yanıt Var
Cep Market Yönetici diyorki 3 sene önce
Soru Sor

 
 
Merhaba, Arıza ana kart üzerinde, ekranda yada soket alanlarında oluşmuş bir sorun yukarıdaki belirttiğiniz arızalara sebep olacaktır. Ekran değişimi öncesinde cihazınız istediğiniz üzere yedeklenebilir, ekran değişimi sırasında verilerinize zarar gelmemektedir.
 
Arızanın tam tespiti için cihazın arıza tespit işlemine gerek duyulmaktadır, dilerseniz cihazınızı ücretsiz arıza tespit hizmetimize tabi tutabiliriz. 
 
Bunun için bizlere ücretsiz kargo ile cihazınızı göndermeniz yeterli.
https://cepmarket.com.tr/service/kargo-ile-cep-telefonu-tamiri/

Firmamız tüm arıza tespitlerinde önce analiz edip müşterilerini bilgilendiriyor, onayınız sonrasında işlemler başlatılıyor.
 
Harici aklınıza takılanları sormak için mesai saatleri içinde 0216 345 83 84 no’lu telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.
 

Hızlı & güler yüzlü ve güvenilir cep telefonu tamir servisi.
CepMarket

Tartışmaya Katıl ( Yayınlanma Süresi 24 saati bulabilir )

20 + 19 =