Ekran Değişimi

Ekran Değişimi

Musa sordu 🤔 3 sene önce

Firmanızın ekran değişimi için videolarını izledim, ekran değişimi için cihazımı size göndermek istiyorum. Ekran değişimi sırasında kulaklık kısmında ses kısılması var onuda temizler misiniz 1 bunun dışında ise home tuşu zor basıyor. Bunun değiştirmeden tamiri yapılabiliyor mu sanırım iphone’larda bu kronik bir sorun. iPhone 6s plus ekran değişimi + home tuşu basıyor ama zor basıyor orası temizlenecek, kulaklıktan ses az geliyor orası temizlenecek. Toplam maliyet hakkında dönüş yaparsanız ona göre karar vereceğim.
Bu arada kargo ücretsiz sanırım ?

2 Yanıt Var
Cep Market Yönetici diyorki 3 sene önce
Soru Sor

Merhaba; Söz ettiğiniz problemlerden yola çıkacak olursak;

  • iPhone 6s Plus için ekran değişim ücreti 249 TL’dir
  • Home tuşu ile yaşadığınız problemle ilgili olarak, şayet bir değişim durumu söz konusu değil ise, bu onarım işlemi için sizden herhangi bir ücret alınmayacaktır
  • Home tuşu değişmesi gerekiyor ise bu işlemin ücreti 100 TL’dir
  • Home tuşu değiştiğinde, Touch ID yani parmak izi okuyucusu işlevini yitirecektir
  • Cihazın ekranı değiştiğinde, kulaklık girişi de değişmektedir. Böylece ekran değişimi gerçekleştiğinde kulaklık girişinde yaşadığınız problem de ortadan kalkacaktır
  • Bu işlemlerin maliyeti, ekran değişimi 249 TL, Home tuşu değişecek ise 100 TL, toplamda 349 TL gibi bir ücretlendirme olacaktır.
  • Firmamız Yurtiçi Kargo ile anlaşmalı olup, kargo ücreti iki taraflı olarak firmamız tarafından karşılanmaktadır. Cihazınızı kargo aşamasında koruyucu ambalajlar ile göndermeniz durumunda, cihazınız herhangi bir zarar görmeyecektir.
  • Aklınıza takılan diğer sorular ve istekleriniz için bizlere 0216 345 83 84 numaralı telefondan dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Bilginize.

Için Cevapekran Değişimi

Handan diyorki 3 sene önce

iphone 7 için ekran değişimi yaptırmak istiyorum gün içinde mail adresimden ulaşabilirseniz sevinirim

Cep Market Yönetici cevapladı 😎 3 sene önce

Merhaba; Özel mesaj üzerinden dönüş yapılmıştır bilginize.

Tartışmaya Katıl ( Yayınlanma Süresi 24 saati bulabilir )

14 + 7 =