Ekran değişimi

sevda sordu 🤔 2 ay önce

merhaba, telefonum suya düştü ancak hoparlör, dokunmatik tuş vs tamamı çalışıyor. yalnızca ekran dokunmatiği algılamıyor. cam değişimi olmadan ekran değişimi yapıyor musunuz? fatura veriyor musunuz? bir de değişim yaptığınız ürüne ne kadar süreyle garanti veriyorsunuz. telefonumu bırakmak ya da bilgilerimin silinmesini istemiyorum. dokunmatiği ne kadara ve ne sürede değiştirebilirsiniz? akşam kaça kadar açıksınız?

1 Yanıt Var
Cep Market Yönetici diyorki 2 ay önce
Soru Sor

 
Merhaba; İç ekran değişimi yani LCD ekran değişimi komple yapılmaktadır, ekran değişimi sırasında dilerseniz mağazamızda bekleyebilir misafirimiz olabilirsiniz. 45 DK gibi bir süreçte işlemler tamamlanmaktadır, verilerinizde silinme yada kayıp yaşanmamaktadır. Ekran değişimi sonrasında 6 aylık işçilik ve parça garantisi sunulmaktadır, firmamız 20:00 saatlerine kadar açıktır fakat teknik servis hizmetimiz 18:00’ra kadardır.

iPhone 6s Ekran Değişimi Fiyatı 175 TL’dir. 

https://cepmarket.com.tr/urun/iphone-6s-ekran-degisimi/
 
NOT: Sıvı teması sonrasında cihazınızın ücretsiz arıza tespit hizmetine girmesi gerekebilmektedir, bu hizmet ilerleyen günlerde cihazınızda oluşabilecek arızalar için bilgilendirme ön görü amaçlı kullanılmaktadır.
 
Harici aklınıza takılanları sormak için mesai saatleri içinde 0216 345 83 84 no lu telefondan bizlere ulaşabilirsiniz. Geçmiş olsun dileklerimiz ile.
 

Hızlı & güler yüzlü ve güvenilir cep telefonu tamir servisi. CepMarket

Bu Sayfa Bilgilendirici miydi ? Lütfen Değerlendirin

için cevapEkran değişimi
5 (100%) 1 oy verildi

Tartışmaya Katıl ( Yayınlanma Süresi 24 saati bulabilir )

17 + 12 =