Dokunmatik sorunu yasiyorum

Dokunmatik sorunu yasiyorum

Bize Sorun ✓Kategori: Ekran DeğişimiDokunmatik sorunu yasiyorum
Mehtap Kar sordu 🤔 1 sene önce

merhaba sayin yetkili:iphone 6 plus telefonumun ekrani birkac kez ust uste kirildi.Baslangicta kiriga ragmen kullanabiliyordum.Son gunlerde dokunmatik sorunlu hale geldi.Kah calisip kah calismadigi gibi tus kilidi acik iken dokunmadigim halde menuler arasinda hareket ediyordu.Bunun uzerine ekrani degistirdim.Ancak birkac saat sonra sorun tekrarlanmaya basladi.Ekrani degistiren servise corana nedeniyle tekrar gidemedim telefonla sordugumda anakart arizasi nedeniyle bu durumu yasadigimi soylediler.Web sayfanizdaki ana kart arizasi aciklamalarinda dokunmatik sorunundan hic bahsedilmemis.Orada yazili olan anakart sorunu belirtisi olan hicbir sorunu yasamiyorum.Olasi sorun ve tamir maliyeti konusunda bilgi verebilirseniz cok memnun olurum.Saglikli gunler ve islerinizde kolayliklar dilerim.

1 Yanıt Var
Cep Market Yönetici diyorki 1 sene önce
Soru Sor

 
Merhaba; Bu arıza dokunmatik entegresinden kaynaklanıyor olabilir, yada ana kart arızası olabilir. Bazen ana kart komple bozulmaz içinden bir kısım bozulabilir, tavsiyemiz arıza tespiti yönünde olacaktır.
Dilerseniz cihazınızı ücretsiz arıza tespit hizmetimize tabi tutabiliriz, bunun için bizlere ücretsiz kargo ile cihazınızı göndermeniz yeterli.
https://cepmarket.com.tr/service/kargo-ile-cep-telefonu-tamiri/
Firmamız tüm arıza tespitlerinde önce analiz edip müşterilerini bilgilendiriyor, onayınız sonrasında işlemler başlatılıyor.
Harici aklınıza takılanları sormak için mesai saatleri içinde 0216 345 83 84 no lu telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.
 

Hızlı güler yüzlü ve güvenilir cep telefonu tamir servisi. CepMarket

Tartışmaya Katıl ( Yayınlanma Süresi 24 saati bulabilir )

7 + 13 =