Ön Cam Değişimi Kaskolu Garantiyi Bozarmı

Ön Cam Değişimi Kaskolu Garantiyi Bozarmı

Bize Sorun ✓Kategori: Ekran DeğişimiÖn Cam Değişimi Kaskolu Garantiyi Bozarmı
Hakki sordu 🤔 4 sene önce

Telefonumun ön camı kırıldı özel bir firmada kasko yaptırdım, bunun dışında cihazımın garantiside mevcut. Ekran değişimi yaptırmak istiyorum fakat telefonum kaskolu olduğu halde yinede garanti dışı kalırmı sormak istedim. Telefon modelim iPhone 8 plus

3 Yanıt Var
En iyi cevap
Cep Market Yönetici diyorki 4 sene önce
Soru Sor

Merhaba, Öncelikle geçmiş olsun, durumunuz biraz karışık. Kasko firması aracılıyla ekran değişimi yapmak istediğinizi var sayıyorum. Eğer kasko sizin değişim ücretlerini karşılamayı kabul ettiyse, kasko yaptırdığınız firmanın hangi yetkili servislerde ekran değişimi yaptığını da bilmeniz gerekir.

Eğer telefonunuzu Apple yetkili servislerinin dışında bir yere götürürseniz; hangi kasko firmasından yapıldığına bakılmaksızın telefonunuz garanti dışı kalır.

Bunu bilerek tamir yaptırmanızda fayda var.

Harici aklınıza takılanları sormak için mesai saatleri içinde 0216 345 83 84 no lu telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

Hızlı güler yüzlü ve güvenilir cep telefonu tamir servisi. CepMarket

Zübeyde diyorki 4 sene önce

Benim cihazım da iphone 8 camı çatladı şimdi camımı değişmesi gerekiyor ekranımı garanti bitiyor mu camı değiştiği zaman ?

Güngör diyorki 1 sene önce

Telefonu alalı yeni oldu 2 yıl kendi garantisi var 3 yılda kasko yaptırdım 5 yıl oldu garantisi telefonu ben 5 yıl kullanmıyorum diyelim bı üst modelle değiştirmek için nasıl yapmam lazım kasko bozulurmu telefonu değerinden nasıl veririm bı üst model almak için telefonu mi Store’dan aldım satarkennmi store götürüp bı üst modelle değiştirmek istesem değisirmi değiştirmek için ne yapmalıyım

Tartışmaya Katıl ( Yayınlanma Süresi 24 saati bulabilir )

4 + 3 =