Hakki sordu 🤔 12 ay önce

Telefonumun ön camı kırıldı özel bir firmada kasko yaptırdım, bunun dışında cihazımın garantiside mevcut. Ekran değişimi yaptırmak istiyorum fakat telefonum kaskolu olduğu halde yinede garanti dışı kalırmı sormak istedim. Telefon modelim iPhone 8 plus

2 Yanıt Var
En iyi cevap
Cep Market Yönetici diyorki 12 ay önce
Search
Generic filters
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt
Search in comments
Filter by Custom Post Type

Son Günlerde Popüler Aramalar: Samsung fan ekraniPhone X Ön camıKadıköy iPhone Tamir

Soru Sor

Merhaba,

Öncelikle geçmiş olsun, durumunuz biraz karışık. Kasko firması aracılıyla ekran değişimi yapmak istediğinizi var sayıyorum. Eğer kasko sizin değişim ücretlerini karşılamayı kabul ettiyse, kasko yaptırdığınız firmanın hangi yetkili servislerde ekran değişimi yaptığını da bilmeniz gerekir. Eğer telefonunuzu Apple yetkili servislerinin dışında bir yere götürürseniz; hangi kasko firmasından yapıldığına bakılmaksızın telefonunuz garanti dışı kalır. Bunu bilerek tamir yaptırmanızda fayda var.

 

Bilgilendirme Yeterli miydi ? Lütfen Değerlendirin

için cevapÖn Cam Değişimi Kaskolu Garantiyi Bozarmı
5 (100%) 4 oy verildi

Zübeyde diyorki 11 ay önce

Benim cihazım da iphone 8 camı çatladı şimdi camımı değişmesi gerekiyor ekranımı garanti bitiyor mu camı değiştiği zaman ?

Cep Market Yönetici cevapladı 😎 11 ay önce

Merhaba; Cihazınızın ön camı çatlaması durumunda garantisinin devam edebilmesi için ekran değişiminin apple servisi tarafından yapılması gerekmektedir. Ekran değişimi ise darbeden oluşan arıza olduğu için garanti tarafından karşılanmamaktadır. Bu şu demek oluyor ekran değişimi için apple sizden belirli bir ücret talep ediyor, bu tutar güncel olarak apple’ın sitesinde şu şekildedir.

iPhone modeli iPhone 8
Yalnızca ekran onarımı 629 TL

https://support.apple.com/tr-tr/iphone/repair/service/pricing

Apple üzerinden ekran değişimi yaptırdığınızda cihazınızın garantisi devam edecektir, diğer soru ve sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktan mutluluk duyar geçmiş olsun dileklerimizi sunarız.

Tartışmaya Katıl ( Yayınlanma Süresi 24 saati bulabilir )

2 + 3 =