Apple entegre değişimi en ucuz

Apple entegre değişimi en ucuz

Bize Sorun ✓Kategori: DiğerApple entegre değişimi en ucuz
hülya sordu 🤔 3 ay önce

Benim telefunumda ekranım tuhaf ve bozuk gibi bazı kısımlar basmıor apple 6, dokunmatik entegresi fiyat ne kadar. entegre ile ekran komple mi değişiyor? bunlar değiştikten sonra yeniden bozulabilirmi

1 Yanıt Var
Cep Market Yönetici diyorki 3 ay önce
Soru Sor

Merhaba; Bu işlemin ücreti firmamızda 400 ₺’dir. Telefonunuzun problemi dokunmatik entegrenizden kaynaklanmaktadır. Entegre ile ekran birleşik olarak çalışsalar da farklı katmanlardır bu nedenle entegre ile ekran ayrı ayrı değiştirilmektedir. Sizin sorun yaşadığınız bölüm entegre olduğu için yalnızca dokunmatik entegreniz değiştirilecektir. Gelelim bir diğer sorunuza; entegrenizi değiştirdiğimizde telefonunuzu herhangi bir sorun yaşamadan kullanmaya devam edebilirsiniz. Bu parçaların herhangi bir garantisi yoktur. Telefonunuz düşmedikten ya da herhangi bir sıvı, darbe almadıktan sonra uzun süre dokunmatik entegrenizi herhangi bir problem yaşamadan kullanabilirsiniz.
Telefonunuzun kullanım ömrünü belirleyen en önemli etken kullanım şeklinizdir. Normal kullanımlarda ekstra bir durum olmadığı sürece parçaların bozulması gibi bir durum söz konusu değildir. Entegre değişimi yaptıktan sonra telefonunuzu normal bir şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz.
Firmamızda entegre değişimleri 1 saat içerisinde yapılmaktadır. Bu değişimlerden sonra herhangi bir veri kaybı ya da telefonunuzda yavaşlama olmaz. Entegre değişimleri sonrasında yine ekran görüntü kaliteniz, ekran tazeleme hızını ve ekran nit değerlerinizde bir değişim olmaz.

Hızlı güler yüzlü ve güvenilir cep telefonu tamir servisi. CepMarket

Tartışmaya Katıl ( Yayınlanma Süresi 24 saati bulabilir )

7 + 9 =