Sony Servis Kadıköy

Blog sayfasına dönün
Sony Servis Kadıköy

Sony Servis Kadıköy

Konu Sony servis Kadıköy olduğunda 2007 yılından bu yana Kadıköy’de hizmet veren CepMarket akla gelen ilk markalar arasında yer alıyor. CepMarket yalnızca Kadıköy’e değil aynı zamanda tüm Türkiye’ye Sony parça değişimi hizmeti veriyor. CepMarket tüm Sony marka telefonların parça değişimi ve tamir işlemini yapabiliyor.

Sony Servis Kadıköy

Kadıköy’de Sony Telefon Servisi

Kadıköy Sony telefon servisi denildiğinde ilk hatırlanan isimlerden CepMarket’te tüm onarım hizmetlerinde için parça ve işçilik garantisi bulunuyor. İşinde fazlasıyla tecrübeli teknik ekibimiz sayesinde siz mağazamızda beklerken kısa bir süre içinde Sony telefonunuzun tamir edildiğini görebilirsiniz. Bu süre genellikle 1 saatten kısa olmaktadır. Geleneksel servislerde ise bu günleri ve haftaları bulmaktadır.

Sony telefonunuzu CepMarket servisimize ulaştırmak için üç farklı seçenek sunuyoruz. Bunlardan ilki elbette servisimize gelerek Sony telefonu elden teslim etmeyi seçmektir. İkinci seçenekte ise dileyen müşterilerimiz Türkiye’nin her şehrinden Sony telefonlarını mağazamıza ücretsiz kargoyla gönderip ücretsiz kargoyla geri alabilirler. Son seçeneğimiz ise İstanbul’da ikamet edenlere sunduğumuz kuryeyle Sony telefon tamiri işlemidir.

iPhone Facebook'dan Video İndirme

Sony servis Kadıköy bölgesinde bolca bulunmasına karşın her telefon tamircisinden aynı performansı ve deneyimi beklemek gerçekçi değildir. 10 yılı aşkın bir süredir bu sektörde faaliyet göstermeye devam eden çok az Sony servisi bulunmaktadır. Siz de CepMarket’in bu tecrübesinden yararlanmak için hemen şimdi mağazamızı arayabilir, telefonunuzun tamir işlemi ve ücreti hakkında bilgi alabilirsiniz.

Aralık 2020 – Sony Servis Kadıköy Değişim Ücretleri

Model İşlem Fiyat
Sony Xperia Z5
Ekran Değişimi 299 TL
Sony Xperia C3 Ekran Değişimi 299 TL
Sony Xperia C4
Ekran Değişimi 279 TL
Sony Xperia C5 Ultra
Ekran Değişimi 345 TL
Sony Xperia E4G
Ekran Değişimi 299 TL
Sony Xperia E5
Ekran Değişimi 249 TL
Sony Xperia M4 Aqua
Ekran Değişimi 345 TL

Bu gönderiyi paylaş

Sormak İstediğiniz Bir Şey Mi Var ?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Blog sayfasına dönün