Sony Ekran Değişimi

Sony Ekran Değişimi Fiyatları

Son yıllarda Türkiye pazarındaki hızını kesen Sony tüm dünyaya sıra dışı tasarımlara sahip akıllı telefonlar sunmaya devam ediyor. Sony telefonlar her zaman ilginç görünümleri ile dikkat çeker. Garip en – boy oranlı uzun ekranları cihazın elden düşürülmesin kolaylaştırıyor, dolayısıyla ekran kırılması daha sık yaşanıyor. CepMarket olarak Sony telefonların iç ekran ve dış ekran değişimini yapıyoruz. Ekran kırıldı ya da çatladı şikayetlerini aynı gün ortadan kaldırıyoruz.

A Kalite Orijinal Sony Ekranlar

  • Tamirlerimizde dokunmatik yüzeyde meydana gelen sorunlar ortadan kalkar.
  • Sony cihazın dış paneli hasar almışsa ilk günkü görünümüne kavuşturulur.
  • Ucuz Sony ekran değişimi için orijinal ekranın dışında seçeneklerimiz de vardır.
  • Sony ekran ve ön cam tamirleri marka tarafından garantiye girmemektedir.

1 Saatte Değişim

2006 yılından bu yana Kadıköy’de hizmet veren bir telefon teknik servisi olarak tüm Sony akıllı telefonlarda ücretsiz hasar tespit ve tamir işlemlerini yürütüyoruz. Sony akıllı telefonunuz için hızlı ve güvenilir ekran değişimleri yapmaktayız. A kalite yedek Sony ekranlarıyla yapılan değişimlerde Sony cihazınızın orijinal özellikleri değişmez ve cihazınız tüm kırık, çatlak ve çiziklerden kurtularak ilk günkü görünümüne döner.

Sony ekran değişimleri diğer Sony tamirlerinde olduğu gibi Sony teknisyenlerimiz tarafından yerine getiriliyor. Teknisyenlerimiz tamire önce ücretsiz hasar tespit ile başlar. Böylece ekrana hasar veren çarpmadan ya da darbeden kaynaklı başka arızalarınız varsa size bildirirler. A kalite yedek ekran kullanıyor olmamız tamirin ardından cihazınızdan maksimum performans almaya devam edeceğiniz anlamına geliyor.

Parlaklık ve Pil Tüketimi

Sony telefonlarda aynı zamanda çıkma ekranlarla ekran değişimi de yapıyoruz. Bunlar satın aldığımız ikinci el Sony cihazlardan çıkardığımız ekranlardır. Müşterilerimiz cihazlarında tümüyle orijinal ekran kullanmak istediklerinde bu çıkma ekranlardan yararlanabiliyor. A kalite ekranlarımız ise OEM marka ekranlardır. İki ekranı birbirinden ayırt etmek çoğu zaman imkansızdır ancak orijinal ekran arayan müşterilerimiz için CepMarket’te her ihtiyaca bir çözüm var.

Servisimizde yapılan tüm Sony ekran değişimlerinde telefonunuzun maksimum parlaklığı, ekran renk sıcaklığı, mavi ışık oranı ya da düşük kalite parçalarda rastlanan yüksek pil tüketimi kaynaklı batarya ömrü kısalması ile karşılamazsınız. Ekran dokunmatik hızı, ekran tepki süresi ya da buna benzer dokunmatik faktörlerde hiçbir farklılık meydana gelmez. Dokunma hissi değişmez.

Ücretsiz Kargo

14 yılı aşan bir süredir telefon ekran değişimleri yapan CepMarket’te sadece İstanbul’a değil tüm Türkiye illerine Sony ekran değişimi yapıyoruz. Yurtiçi Kargo sözleşme numaramız olan 222 839 22’yi kullanarak telefonunuzu bizlere hiçbir taşıma ücreti ödemek zorunda kalmadan gönderebilirsiniz. Kadıköy mağazamıza gelen cihazınız aynı gün tamir edilir ve mümkün olduğunda aynı gün içerisinde yeniden ücretsiz kargoya verilir. Kargo gönderilerinde ödemeler CepMarket.com.tr web sitemiz üzerindeki portal aracılığıyla yapılıyor. Ad – soyad bilginiz ve cihazınız veri tabanımıza anında yansır.

Dokunmatik Hassasiyeti Değişir mi

Hayır, Sony ön cam ve ekran değişimlerinde ekran hassasiyeti, ışık oranı, görüntü rengi ya da güç tüketimi değişmez. Cihazın pil ömrü etkilenmez. Verilerinizi yedeklediğimiz için tamirden sonra verileriniz kaybolmaz. Ekran çalışmıyor ancak ekranda kırık da yoksa teknisyenlerimiz ücretsiz hasar tespit işlemlerini başlatırlar. Tüm ön cam ve ekran tamirinin ardından cihazınız ilk günkü performansına döner.

Sony telefonun darbe alması sonucunda ön panelinin kırılması dış ekran tamirinin yanında LCD değişimi gerektirecektir. Ücretsiz kargo gönderimimiz bulunuyor. Eğer servisimize uğramak isterseniz yol tarifi için şimdi bizi arayın. Liste içinde SONY Xperia Serisi için ekran değişimi fiyatları belirtilmiştir, aşağıdaki arama aracını kullanarak dilediğiniz modellere hızlıca ulaşabilirsiniz.

Sony Ekran Değişimi Fiyatları

Sony Xperia L1 299 TL
Sony Xperia XA1 389 TL
Sony Xperia XA1 Ultra 499 TL
Sony Xperia E4 249 TL
Sony Xperia Z5 Duos 349 TL
Sony Xperia Z5 299 TL
Sony Xperia E1 249 TL
Sony Xperia L2 299 TL
Sony Xperia M2 299 TL
Sony Xperia T2 Ultra 245 TL
Sony Xperia X Compact 299 TL
Sony Xperia X Performance 299 TL
Sony Xperia X1 299 TL
Sony Xperia X1 Compact 299 TL
Sony Xperia XA2 Ultra 449 TL
Sony Xperia XZ1 439 TL
Sony Xperia XZ Premium 490 TL
Sony Xperia Z3 Plus 340 TL
Sony Xperia Z3 Dual 299 TL
Sony Xperia Z5 Compact Mini 390 TL
Sony Xperia C3 299 TL
Sony Xperia C4 279 TL
Sony Xperia C5 Ultra 345 TL
Sony Xperia E4G 299 TL
Sony Xperia E5 249 TL
Sony Xperia M4 Aqua 345 TL
Sony Xperia M5 345 TL
Sony Xperia XA 249 TL
Sony Xperia XA Ultra 389 TL
Sony Xperia X 375 TL
Sony Xperia XZ 439 TL
Sony Xperia Z1 270 TL
Sony Xperia Z2 299 TL
Sony Xperia Z3 Compact 299 TL
Sony Xperia Z3 299 TL
Sony Xperia Z4 349 TL
Sony Xperia Z5 Compact Mini 349 TL
Sony Xperia Z5 Premium 439 TL
Sony Xperia Z 270 TL
Sony Xperia XA1 Plus 399 TL
Sony Xperia XA2 489 TL
Sony Xperia XZ2 449 TL

Bu linke tıklamayın lütfen. Yoksa siteden yasaklanacaksınız!

Merhaba!
Bir sorunuz mu var?
Lütfen bu düğmeyi kullanın
Bizimle iletişime geçin!