Samsung Telefon Tamir Servisi

Telefonum Arama Yapmıyor, Neden?

Samsung Telefon Tamir Servisi

Samsung telefon tamir servisi olarak CepMarket 2006 yılından bu zamana telefon tamirleri yapan tecrübeli bir mağazadır. Diğer her cihaz gibi Samsung telefonların tamiri de uzman ellerde yapılmak zorunda. CepMarket olarak müşterilerimize bu geniş uzmanlığımızı sunuyoruz.

Bana Yakın Samsung Telefon Tamir Servisi

Samsung telefon tamir servisi arayan müşterilerimiz kimi zaman soluğu Kadıköy merkezli CepMarket’te alıyor. CepMarket’te sahip olduğumuz uzman Samsung teknisyenleri ile en iyi Samsung tamirlerini gerçekleştiriyoruz. Tamirlerimizde yalnızca A kalite muadil parçalar ve de stoğumuzda oldukça orijinal parçalar kullanıyoruz. Düşük kalite, yan sanayi parçaları asla önermiyoruz.

En İyi Samsung Telefon Tamir Servisi

  1. İstanbul’un merkezi konumundaki Kadıköy mağazamızda A kalite ya da orijinal yedek parçalarla tamir yapıyoruz.
  2. Tüm onarımlarımız işçilik ve parça garantilidir.
  3. Gerçekleştirilen onarımlar arasındaysa arka kapak değişimi, pil değişimi veya ahize değişimi gibi seçeneklerden ekran değişimi, anakart değişimi ve ön cam değişimine kadar uzanan imkanlar mevcuttur.
  Kadıköy Samsung Teknik Servis

Güvenli, Hızlı ve Uygun Fiyatlı

Samsung teknisyenlerimiz yalnızca Samsung tamirleri ile ilgilenir ve çoğu tamiri yaklaşık 1 saat içerisinde tamamlamış olurlar. Tamirin ardından bir de kalite kontrol sürecimiz vardır. Bu süreçte cihazdaki her şeyin olması gerektiği gibi çalıştığından emin oluruz. Bilgileri silinmişse telefonu yedekten geri yükleriz.

Ücretsiz Kargo

CepMarket’i en iyi Samsung telefon tamir servislerinden biri yapan faktörlerin arasında ücretsiz kargo seçeneği de geliyor. Yurtiçi Kargo anlaşmamız ile tüm İstanbul ve de tüm Türkiye illerine kargo ücretsiz onarımlar yapıyoruz. Kargolar gidiş ve dönüşte ücretsizdir. Aynı zamanda 40 TL ücretli İstanbul içi kurye olanağımız da vardır. Ödemeler kredi kartı, nakit veya internet sitemizden havale şeklinde yapılabilir.

Samsung Tamir Videomuz

Bu gönderiyi paylaş

Merak Ettiklerinizi Sorun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir