Samsung S9 Ekran Fiyatı Ne Kadar?

Şüphe götürmeyen bir şey varsa o da Samsung Galaxy S9‘un bu zamana kadar yayımlanan en büyük ekranlı kompakt cihaz olduğu gerçeğidir. Cihaz şaşırtıcı biçimde küçük gövde yapısına rağmen, paneldeki ince çerçeveler sayesinde üzerinde oldukça büyük bir ekranı barındırabiliyor.

Samsung S9 Ekran Fiyatı Ne Kadar?

Samsung S9 Ekran Değişimi 1399 TL

Samsung S9 küçük gövde yapısıyla bugün hâlâ rakipsiz denebilecek bir ürün. Yerini aldığı Galaxy S8’e kıyasla çok fazla özellik getirmiyor ancak bunların üzerine koyduğu birkaç şey var. Dahası ise hâlâ en güçlü yonga setine ve Gorilla Glass 5 ekran koruyucusuna sahip.

Ekranlar akıllı telefonlar arasında değişimi en masraflı bileşenlerin arasında geliyor. Gövdenin en dışında bulunuyor olmaları kolayca değiştirildikleri izlenimini uyandırarak sizleri yanıltmasın. Özellikle konu Samsung Galaxy telefonlar olduğunda bu iş biraz daha külfetli oluyor.

Sıradan bir kullanıcının Samsung S9 ekran değişimi yapması oldukça zor. İzlenmesi gereken çok sayıda farklı adım bulunuyor ve bunların birinde yapılan bir hata cihazda daha büyük masrafların oluşmasına neden olabiliyor. Samsung S9 ekran fiyatı ne kadar gibi soruların cevapları için aşağıdaki fiyat tablomuza göz atabilirsiniz.

Asus ROG Phone Çıktı: 90 Hz AMOLED Ekran, RGB Işıklandırma!

2 Nisan 2020 – Samsung S9/S9 Plus Ön Cam, Ekran ve Batarya Değişimi

ModelYapılan İşlemDeğişim Fiyatı
İşçilik Süresi60 – 90 DK Yoğunluğa Bağlı Değişken
KargoÜCRETSİZTüm Türkiye’ye Aynı Gün Gönderim
ÖdemeONLINENakit, Kredi Kartı, Havale & EFT
Samsung S9Ön Cam Değişimi 600 TL
Samsung S9 PlusÖn Cam Değişimi 600 TL
Samsung S9LCD Ekran Değişimi 1399 TL
Samsung S9 PlusLCD Ekran Değişimi 1389 TL
Samsung S9Arka Cam Değişimi… TL
Samsung S9 PlusArka Cam DeğişimiTL
Samsung S9Batarya DeğişimiTL
Samsung S9 PlusBatarya DeğişimiTL
Samsung S9Kasa DeğişimiTL
Samsung S9 PlusKasa DeğişimiTL