Samsung S8 Plus Ekran Değişimi

2014 itibariyle 489,000 çalışanı bulunan Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung, geçtiğimiz yıl piyasaya sunduğu Galaxy S8 Plus amiral gemisi akıllı telefonu ile büyük yankı uyandırmıştı. Telefon bu zamana dek görülmemiş incelikte bir ekrana sahipti ve buna rağmen kompakt bir gövdesi vardı.

Samsung S8 Plus Ekran Değişimi Fiyatı

Samsung S8 Plus Ekran Fiyatı: 1289 TL

Samsung Galaxy S8 Plus bugün akıllı telefon dünyasındaki kalıplaşmış birçok fikri yıkıyor ve her şeyi baştan yazıyor. Bir dönem popüler olan kompakt telefon fikri artık büyük ölçüde unutulmuş durumda ve insanlar olabildiğince büyük ekranlara sahip olmak istiyorlar.

Bunu en iyi, amiral gemisi sınıfındaki üst düzey satış rakamlarından anlıyoruz. Bu segmentteki cihazlar aynı ailenin daha ekonomik fiyatlı telefonlarına kıyasla daha yüksek satış performansına ulaşıyorlar. Ancak artan cihaz boyutu da başka bir endişe. İşte Galaxy S8 Plus tam olarak bunu çözüyor.

Telefon Çalışıyor Ama Ekran Karanlık

Samsung S8 Plus devasa ekranlı kompakt bir ürün. Peki Samsung S8 Plus ekran ücreti için ne söylenebilir? Böyle bir cihazı kimse kırık ya da arızalı bir ekranla kullanmak istemez. Ancak Samsung S8 Plus ekran değişimi fiyatı çoğu insanı caydırabilir. Aşağıdaki fiyat tablosuna göz atarak 12 yıllık tecrübesiyle CepMarket‘in sizler için mükemmel işçiliği, OEM parça kalitesini ve uygun fiyatı bir araya getirdiğini görebilirsiniz.

19 Şubat 2020 – Samsung S8/S8 Plus Ekran, Ön Cam ve Batarya Ücretleri

ModelYapılan İşlemDeğişim Fiyatı
İşçilik Süresi60 – 90 DK Yoğunluğa Bağlı Değişken
KargoÜCRETSİZTüm Türkiye’ye Aynı Gün Gönderim
ÖdemeONLINENakit, Kredi Kartı, Havale & EFT
Samsung S8Ön Cam Değişimi 500 TL
Samsung S8 PlusÖn Cam Değişimi 500 TL
Samsung S8LCD Ekran Değişimi 1189 TL
Samsung S8 PlusLCD Ekran Değişimi 1289 TL
Samsung S8Arka Kamera Camı 149 TL
Samsung S8 PlusArka Cam DeğişimiSorunuz
Samsung S8Batarya Değişimi 249 TL
Samsung S8 PlusBatarya Değişimi 199 TL
Samsung S8Kasa DeğişimiSorunuz
Samsung S8 PlusKasa DeğişimiSorunuz
iPhone Batarya Şişmesi Garantiye Girer Mi?

Samsung S8 Plus Ekran Tamiri Nasıl Yapılır?

Galaxy S8 Plus ekran tamiri sıradan bir kullanıcı için oldukça güç ve hatta neredeyse imkansız denebilir. Bunun için oldukça tecrübeli olmak ve doğru alet ve edavatlara sahip olmak gerekiyor.

Tipik bir Samsung S8 Plus ekran değişimi yoğunluğa bağlı olarak CepMarket mağazamızda 40 dakikadan kısa bir sürede tamamlanabiliyor. Siz de bu zaman zarfında mağazamızda bekleyebiliyor ve ürününüzü teslim almadan önce test edebiliyorsunuz.