Samsung S4 Ekran Fiyatı

Galaxy S4 üst düzey güçlü bir cihaz olarak 2013 yılında piyasaya çıktı. O zamandan bu yana yerini Galaxy S5 ve Galaxy S6’ya bırakmış durumda. Bugün hala Samsung’un en çok satan cihazlarından biri olarak tanınıyor. Peki Samsung S4 ekran fiyatı hakkında ne söylenebilir?

Samsung S4 Ekran Fiyatı
Samsung S4 Ekran Fiyatı

Galaxy S4 Ekran Değişim Ücreti: 349 TL

Her ne kadar zamanının en iyi telefonlarından biri olarak kabul edilse de, mobil market çok hızlı hareket ediyor ve değişiyor. Çıkışından yalnızca iki yıl sonra gelen Galaxy S6, bu cihaza dair her şeyi unutturdu denebilir.

S4‘le ilgili en iyi özelliklerden biri de yalnızca 5 inç bir ekrana sahip olduğundan elde kolayca tutulabilmesi ve cebe rahatça sığması. Cihaz tek elle hiçbir sıkıntı olmadan kullanılabiliyor. Bu anlamda üst düzey bir taşınabilirlik sunuyor.

Ekranı sınıfının en iyilerinden ve performansı üst düzey. Burada Full HD, Super AMOLED bir ekrandan söz ediyoruz. Bugün Super AMOLED ekranla gelmeyen birçok amiral gemisi telefon bulunuyor. Bu da oldukça önemli bir detay.

Köşe ya da Tam Kırılan Telefon Ekranı İçin Uzmanlara Onarım Yaptırma

Peki Galaxy S4’de ekran değişimi nasıl yapılıyor? Samsung S4 ekran tamir ücreti nedir? Bu gibi sorular her zaman merak uyandırmıştır. Bunların cevabını aşağıdaki fiyat tablomuzdan kolayca bulabilirsiniz.

26 Şubat 2020 – Samsung Ekran, Ön Cam ve Batarya Ücreti

ModelYapılan İşlemDeğişim Fiyatı
İşçilik Süresi60 – 90 DK Yoğunluğa Bağlı Değişken
KargoÜCRETSİZTüm Türkiye’ye Aynı Gün Gönderim
ÖdemeONLINENakit, Kredi Kartı, Havale & EFT
Samsung S6 Edge PlusLCD Ekran Değişimi 999 TL
Samsung S6 Edge PlusBatarya Değişimi 150 TL
Samsung S4LCD Ekran Değişimi 349 TL
Samsung S6 EdgeLCD Ekran Değişimi 600 TL
Samsung S8Arka Kamera Camı 149 TL
iPhone XArka Cam Değişimi 399 TL
iPhone 7Batarya Değişimi 199 TL
Asus Zenfone 6Batarya Değişimi 150 TL
LG G4Kasa Değişimi
Nokia 9Kasa Değişimi