Hayatımızın vazgeçilmezlerinden birisi haline gelmeyi başarmış cep telefonlarının üreticileri arasında kırasıya bir rekabet söz konusu. Daha hızlı, daha ekonomik ve yenilikçi ürünlerle karşımıza çıkmaya çalışan Samsung gibi dev şirketler kullanıcı memnuniyeti için büyük yatırımlar gerçekleştiriyor. Her türlü önleme ve geliştirmeye rağmen cep telefonlarının camlarında meydana gelebilecek kırılma, çatlama ve çizilme gibi sorunların önüne tam anlamıyla geçilebilmiş değil.

 

 

 

 

Samsung LCD Ekran ve Cam Değişimi Fiyatları

Model Cam Değişimi Fiyatı Ekran Değişimi Fiyatı
İşçilik Süresi 45 – 120 DK Yoğunluğa Bağlı Değişken
Kargo Ücreti Kargo ÜCRETSİZ
Samsung Note 9 TL 1599 TL
Samsung S9 Plus TL 1300 TL
Samsung S9 TL 1250 TL
Samsung Note 8 650 TL 1300 TL
Samsung S8 Plus 600 TL 1300 TL
Samsung S8 550 TL 1200 TL
Samsung S7 Edge 500 TL 1200 TL
Samsung S6 Edge 549 TL 650 TL

 

 

Samsung Ön Cam Değişimi Fiyatları
Samsung Ön Cam Değişimi Fiyatları

 

Samsung Ön Cam Değişimi

 

Günlük kullanımınız sırasında cihazınızın almış olabileceği herhangi bir darbe sonucunda telefonunuzun camında meydana gelen sorunların çözümü için genellikle cam değişimi gerekmektedir. Cep Market yıllardır sizler için profesyonel teknik ekibinin yardımıyla ön cam değişimi gerçekleştirmekte.Samsung’un 2018 yılında tanıtmış ve satışa sunmuş olduğu S9 modelinin yaygınlaşmasıyla birlikte sık sık karşılaştığımız sorular arasında Samsung s9 ön cam değişimi ve Samsung s9 plus ön cam değişimi gerçekleştirip gerçekleştirmediğimiz yer alıyor. Teknik ekibimiz cihazın tanıtıldığı ilk günün ardından birçok kez S9 modelleri üzerinde denemeler ve onarımlar gerçekleştirmektedir. Garantili bir şekilde cihazınızda herhangi bir hasar ve veri kaybı yaşanmadan değişim işlemini gerçekleştirmekteyiz.

Bunun yanı sıra çıkış tarihi itibariyle oldukça fazla ses getirmeyi başarmış bir model olan Samsung s8 ön cam değişimi işlemlerini sağlamak amacıyla cihazlarınızı tarafımıza teslim edebilirsiniz. Dikkatsiz ve bilgisiz bir şekilde gerçekleştirilen Samsung s8 plus ön cam değişimi çalışmasının ardından cihazınızın iç bölümünde yer alan işlemci, ram gibi parçalara zarar verilebileceği gibi bağlantıların yanlış veya eksik yapılması halinde çeşitli sorunlarla karşılaşılabilmektedir.

 

 

 

Samsung Ön Cam Değişimi Fiyatları
Samsung Ön Cam Değişimi Fiyatları

 

 

Samsung Ön Cam Değişimi Nasıl Yapılıyor?

 

Cep Market’e emanet ettiğiniz telefonlarınız öncelikle teknik servis alanımızda yer alan ekip arkadaşlarımız tarafından ön inceleme gerçekleştirilmesi ardından sorunun tam anlamıyla tespit edilmesi sonrasında operasyona başlanmaktadır. Bu aşama sonrasında gerçekleştirilen çalışmaları merak edenler için kısa başlıklar halinde açıklamaya çalışacağız. Samsung s7 ön cam değişimi işlemini örnek vermek gerekirse;

  1. Ön incelemesi tamamlanan cep telefonu için stoklarımızda yer alan orijinal ve 1. Kalite ön cam çıkartılarak ön hazırlık işlemleri tamamlanır.
  2. Hasarlı camın cihazdan ayrılabilmesi için gerekli ekipmanlar kullanılarak işlemler gerçekleştirilir.
  3. Camın sökülmesi ardından cihaz ve çevresinde yer alması muhtemelen cam parçaları dikkatle temizlenerek cihaza herhangi bir hasar gelmemesi sağlanır.
  4. Yedek parça büyük bir titizlik ile cihaza yerleştirilerek, monte işlemi tamamlanması ardından herhangi bir problem olup olmadığı test edilir. Test sonucunda cihaz sahibine teslim edilir.

 

Firmamız bünyesinde Samsung note5 cam değişimi dahil olmak üzere aklınıza gelebilecek tüm Samsung telefonları için onarım ve değişim çalışmaları gerçekleştirilmektedir.

 

Ön Cam Değişimi Video

 

 

 

 

Samsung Ekran Değişimi Fiyat Listesi

 

 

 

Bu yazı içinde  ; s8 ön cam değişimi , s8 plus ön cam değişimi , samsung s7 edge ekran değişimi fiyatı , samsung s6 edge ekran değişimi fiyatı , s8 ön cam fiyatı , samsung galaxy s8 ekran fiyatı , s7 ekran değişimi fiyatı , s7 ön cam değişimi fiyatı gibi temel sorularınızın cevapları için fiyatlar belirtilmiştir

 

Youtube Kanalımız Tamir ve Yorumlarımız

Youtube kanalımıza abone olabilir gelişmelerden haberdar olabilirsiniz, en iyi tamir videoları aracılığı ile ekran değişimi nasıl yapılır, siri tamiri yapılabilir mi ?, gibi popüler gündem sorunlarına göz atmış olabilirsiniz.

 

Kırıksız günler dileriz…

 

Bize Ulaşın

Hızlı & güler yüzlü ve güvenilir cep telefonu tamir servisi.

CepMarket

Bu Sayfa Bilgilendirici miydi ? Lütfen Değerlendirin

Samsung Ön Cam Değişimi ve Ekran Değişimi Fiyatları
5 (100%) 2 oy verildi