Samsung On 7 Ekran Değişimi

Samsung On 7 Ekran Değişimi

Samsung On 7 Ekran Değişimi

Samsung Galaxy On 7, 5.50 inç 720 x 1280 bir ekran, 1.2 GHz dört çekirdekli işlemci, 1.5 GB RAM ve 13 megapiksel ana kameraya sahip, gerek fiyatıyla da içinde bulunduğu sınıfta dikkat çeken bir akıllı telefon. Peki Galaxy On 7 ekran değişimi nasıl yapılıyor?

Samsung On 7 Ekran Değişimi

Samsung On 7 Ekran Tamir Ücreti:250 TL

Cihaz her ne kadar 3000 mAh gibi tatmin edici bir pil boyutuyla geliyor olsa da, birçok kullanıcı her zaman 8 GB dahili depolama kapasitesinden şikayetçi olmuştur. Zira bu neredeyse hiçbir şey için yeterli değil.

Galaxy On 7’ye getirilen bir diğer eleştiride ekran çözünürlüğü tarafında. Zira 5.5 inç ekran oldukça geniş ancak 720 x 1280 bugün birçok iş için sıkıntı yaratacak bir değer. Ekonomik bir cihaz olarak tasarlanmasına karşın tamir ücreti de göreceli olarak yüksek.

Samsung On 7’de ekran değişimi merak edilen konuların başında geliyor. Bu noktada ekran tamirinde OEM parçaların kullanılması bizim açımızdan çok önemli. Zira yan sanayi parçalar her zaman başka sorunlara gebe bileşenlerdir ve uzak durulmalıdır.

  Samsung Galaxy On7 Batarya Değişimi

CepMarket‘in bugüne kadar onarımını en çok gerçekleştirdiği markalar arasında Samsung gelmekte. Bu anlamda Samsung On 7 teknisyenlerimize yabancı bir cihaz değil. Aksine Samsung On 7 ekran değişimi ile çok sık karşılaşıyoruz.

Mayıs 2021 – Samsung Ekran, Ön Cam ve Batarya Ücreti

ModelYapılan İşlemDeğişim Fiyatı
İşçilik Süresi60 – 90 DK Yoğunluğa Bağlı Değişken
KargoÜCRETSİZTüm Türkiye’ye Aynı Gün Gönderim
ÖdemeONLINENakit, Kredi Kartı, Havale & EFT
Samsung On 7LCD Ekran Değişimi250 TL
Samsung On 7Batarya Değişimi150 TL
iPhone 8LCD Ekran Değişimi1500 TL
Samsung S6 EdgeLCD Ekran Değişimi600 TL
Samsung S8Arka Kamera Camı149 TL
iPhone XArka Cam Değişimi399 TL
iPhone 7Batarya Değişimi179 TL
Asus Zenfone 6Batarya Değişimi TL
LG G4Kasa Değişimi
Nokia 9Kasa Değişimi

Samsung Galaxy On 7 Ekran Değişimi Rehber Silinmesi

Bazı kullanıcılarımız Galaxy On 7 akıllı telefonlarında ekran değişimi işleminin tarafımızca tamamlanmasının ardından verilerinin silinip silinmeyeceğini merak ediyor. Bu soruyu sizler için basitçe cevaplayalım.

Her mağaza bu noktada farklı tedbirler alıyor olsa da biz ekran değişimlerinde rehberin silinmesine veya veri kaybı yaşanmasına izin vermiyoruz. Bunun için mağazamızdan gerekli bilgiyi alabilirsiniz.

Bu gönderiyi paylaş

Merak Ettiklerinizi Sorun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir