Samsung Home Tuşu Çalışmıyor

Blog sayfasına dönün

Samsung Home Tuşu Çalışmıyor

Samsung home tuşu çalışmıyor sorunu bir telefona erişimi tamamiyle zorlaştırabilir. Ana ekrana dönmek zorlaşır, geri tuşu fonksiyonu varsa çalışmaz ya da son uygulamalar açılmaz.

Home Tuşu Değişimi 24 Eylül 2020

Samsung Home Tuşu Çalışmıyor

CepMarket’te Samsung home tuşu çalışmıyor sorunu için hızlı ve kolay home tuşu değişimi sunuyoruz. Home tuşları birçok farklı nedenle arızalanabilir. Bunların en başında cihazın sık sık yere düşürülmesinden kaynaklanan temassızlık ya da iç aksamdaki kırılmalar geliyor. Bunların tamirini yapmak mümkündür.

Tamir Nasıl Gerçekleştirilir?

Teknisyenlerimiz cihazınızı yedekledikten sonra hızlıca home tuşu değişimine başlar. İşlem tüm cihazlarda bir saat gibi kısa bir dilimde tamamlanmaktadır. Tamirlerimizde işçilik ve parça garantisi sunuyoruz. Ücretsiz kargo ya da ücretli kurye seçeneklerimiz aynı gün tamir ve teslimat yapılmasını sağlıyor. Fiyatlar aşağıda yer aldığı gibidir.

A Kalite Parçalar

Tüm CepMarket tamirlerinde A kalite parçalar kullanıyoruz. Parçalarımız orijinal parçanın muadili ürünlerdir ve bu anlamda en iyi kaliteyi sunarlar. Aynı zamanda orijinal home tuşlarımız da bulunuyor ve bunlar için stok sormanız gerekecektir. Stok bilgisini telefon numaramızdan veya WhatsApp hattımızdan yapabilirsiniz.

iPhone Orta Tuş Temizleme

Ücretsiz Kargo

Kadıköy servisi olarak her ne kadar İstanbul’da merkezi bir konumda yer alıyor olsak da her müşterimiz bizlere ulaşamayabiliyor. Böyle durumlarda müşterilerimize Yurtiçi Kargo anlaşmalı ücretsiz kargo seçeneği sunuyoruz. Kargolarımız gidiş ve gelişte tamiyle ücretsizdir.

Bize daima Instagram ve Twitter hesaplarımızdan ulaşabilirsiniz.

24 Eylül 2020 – Samsung Home Tuşu Değişimi Fiyatları

Model ve TamirFiyat
Samsung Note 7 Home Tuşu DeğişimiSorunuz
Samsung Note 6 Home Tuşu DeğişimiSorunuz
Samsung Note 5 Home Tuşu DeğişimiSorunuz
Samsung S7 Home Tuşu DeğişimiSorunuz
Samsung S7 Edge Home Tuşu DeğişimiSorunuz
Samsung S6 Home Tuşu DeğişimiSorunuz
Samsung S6 Edge Home Tuşu DeğişimiSorunuz

Bu gönderiyi paylaş

Sormak İstediğiniz Bir Şey Mi Var ?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Blog sayfasına dönün