Samsung Güç Tuşu Tamiri

Samsung Güç Tuşu Tamiri

Samsung Güç Tuşu Tamiri

Samsung güç tuşu tamiri işlemi bu cihazlarda en çok ihtiyaç duyulan işlemler arasında yer alıyor. Güç tuşlarını gün içinde sayısız kez kullanıyoruz ve yıpranmaya yatkın olanlar veya düşme sonucu hasar alanlar sadece değişim yapılarak düzeltilebiliyor.

Samsung Güç Tuşu Tamiri

Bazı nadir durumlarda Samsung güç tuşu tamiri işlemini bazı basit adımlarla yerine getirmek mümkündür. Örneğin, cihaz güç tuşunun üzerine düşüp tuşun sıkışmasına neden olabilmektedir. Böyle durumlarda söz konusu tuşu normal metotlarla tekrar eski haline getirmek mümkün olmayabilir. O halde CepMarket gibi işinde fazlasıyla tecrübeli servislerin desteğini arayabilirsiniz. Servisimizde ilgili cihaz açılır ve tuş basit bir adımla tekrar eski konumuna getirilir.

Tuşun fiziksel olarak hasar alması dışında bazı durumlarda hasar dijital olabilmektedir. Örneğin tuş ortada hiç bir neden yok gibi görünürken bir anda çalışmayı durdurabilir. Bu işlem ise yine güç tuşu tamirini yani değişimini gerektirir. Eski tuş yerinden çıkarılır, cihaz önce tümüyle sökülmüştür ve ardından yeni Orijinal Ekipman Üreticisi kalitesindeki tuş yerleştirilmiş olur. İşlemde verileriniz ya da benzer fotoğraf ve bilgileriniz silinmez, kaybolmaz.

  iPhone On-Off Üst Tuş Açma Kapama Tuşu Arızası Değişimi Kadıköy

En çok güç tuşu tamiri yapılan Samsung’lar arasında Galaxy Note 8 (149 TL), Galaxy S8 (149 TL) ve Galaxy S8 Plus (149 TL) bulunmaktadır. Gerekli olan işlem süresi 1 saattir ve geleneksel servislerdeki gibi günlerce ve hatta haftalarca beklemenize gerek yoktur. Çoğu müşterimiz cihazlarını servisimize getirdikten sonra bekleyerek teslim almayı ve ayrılmayı tercih eder. Tamirin hızlılığının yanı sıra ücretsiz kargo imkanımız da dikkat çekmektedir. Cihazınızı servisimize taşıma ücreti ödemeden gönderip alabilirsiniz.

Nisan 2021 – Samsung ve iPhone Güç Tuşu Değişimi Fiyatları

ModelDeğişimi Fiyatı
Samsung Galaxy Note 8149 TL
Samsung Galaxy S8149 TL
Samsung Galaxy S8 Plus149 TL
iPhone 5s100 TL
iPhone 5100 TL
iPhone 6s PLUS150 TL
iPhone 6 PLUS150 TL
iPhone 6s150 TL
iPhone 6150 TL

Bu gönderiyi paylaş

Merak Ettiklerinizi Sorun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir