Samsung Galaxy S Serisi Parmak İzi Okuyucu Fiyatları

Galaxy Ekranda Renk Sorunu

Samsung Galaxy S Serisi Parmak İzi Okuyucu Fiyatları

Samsung Galaxy S serisi parmak izi okuyucu fiyatları hakkında bilgi almak isteyen kullanıcılarımız için Samsung Galaxy S telefonların parmak izi okuyucu fiyatlarından ve değişim işleminden bahsedeceğiz. Öncelikle olarak tamirde yalnızca A kalite parçalar kullanıldığını ve tüm işlemi Samsung teknisyenlerimizin yerine getirdiğini belirtelim. Verileriniz onarımın ardından asla silinmemektedir.

Parmak İzi Okuyucu Fiyatları Nedir?

  • Samsung Galaxy S telefonlarda parmak izi okuyucu fiyatları modelden modele bağlı olarak belirgin oranlarda değişebiliyor.
  • 2006 yılından bu yana Kadıköy’de hizmet veren Samsung teknik servisi olarak CepMarket’te hemen her Samsung telefonun parmak izi okuyucu değişimini yapıyoruz.
  • Kendi modelinizin parça değişim fiyatı hakkında bilgi almak için şimdi servisimizi arayabilir veya 7/24 açık WhatsApp hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Tamirler Nasıl Yapılıyor?

CepMarket’te Samsung Galaxy S6, Samsung Galaxy S7, Samsung Galaxy S8 ve Samsung Galaxy S9 gibi en yeni modellerin parmak izi değişimlerini yapıyoruz. Tamirler Samsung teknisyenlerimiz tarafından yaklaşık 1 saatte tamamlanır ve tüm işlemde en gelişmiş Samsung parça değişim teknikleri ve ekipmanları kullanılır. İşlemde parmak izinin konumuna bağlı olarak Samsung telefonun ön ya da arka yüzü ısı tabancası yardımıyla açılır ve hasarlı parmak izi birimine ulaşılır.

Huawei Parmak İzi Okuyucu Çalışmıyor Çözümleri

Bilgilerim Kaybolacak mı?

Parmak izi okuyucu arızalandığında Samsung Galaxy S serisi cihaz ana ekranda takılı kalabilir ve telefona ulaşmak imkansızlaşabilir. Böyle durumlarda verilerin silinmesi ve cihazın baştan yüklenmesi şart oluyor. Ancak merak etmeyin çünkü Samsung teknisyenlerimiz Galaxy S serisi cihazınızda parmak izi değişimi yaparken önce telefonunuzu yedekler ve sıfırlama işlemine bu adımın ardından geçer.

Ocak 2021 – Galaxy S Serisi Parmak İzi Okuyucu Fiyatları

Model Fiyat
Samsung Galaxy S5 Parmak İzi Okuyucu Değişimi Sorunuz
Samsung Galaxy S6 Parmak İzi Okuyucu Değişimi Sorunuz
Samsung Galaxy S7 Parmak İzi Okuyucu Değişimi Sorunuz
Samsung Galaxy S8 Parmak İzi Okuyucu Değişimi Sorunuz
Samsung Galaxy S9 Parmak İzi Okuyucu Değişimi Sorunuz

Merak Ettiklerinizi Sorun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu linke tıklamayın lütfen. Yoksa siteden yasaklanacaksınız!

Merhaba!
Bir sorunuz mu var?
Lütfen bu düğmeyi kullanın
Bizimle iletişime geçin!