Samsung Galaxy Note 8 Ön Cam Değişimi Fiyatı Nedir?

Samsung Galaxy Note 8‘de kullanılan Gorilla Glass cam bugüne kadar üretilmiş en dayanıklı cam koruyuculardan biri durumunda. Telefonu bir kez yere düşürdüğünüzde genellikle kırılan kısım bu parça olur ve hemen altındaki LCD ekran böylelikle korunur. Çatlamalara dayanıklı bu parça parmak izi ve diğer kirletici maddelere karşı dirençli oleofobik bir kaplama taşıyor.

Eğer kırık Galaxy Note 8‘in ekranı dokunmlara yanıt veriyorsa o halde değişmesi gereken parça yalnızca ön cam demektir. Bu iyi haber zira bazen cam ve LCD ekranın birlikte değişmesi gerektiği durumlar da olabilir. Samsung Galaxy Note 8’de ön cam değişimi için bilinmesi gereken birkaç farklı nokta var. Bunları yazımızda sizlerle paylaştık. Öncelikle CepMarket mağazası olarak Galaxy Note 8 ön cam değişimini sizler için az maliyetli ve hızlı bir şekilde yaptığımızı belirtelim.

Note 8 Ön Cam Değişimi Yapan Mağazalar

Ekranlar bir akıllı telefonda değişimi en pahalı parçaların başında geliyor. O nedenle akıllı telefon üreticileri cihazlarında en iyi cam koruyucuları kullanarak bu maliyeti azaltmaya çalışıyorlar. Apple bir süre önce kendi cam koruyucularını üretme kararı almış ve bunlara Sapphire adını vermişti. Samsung içinse durum biraz daha farklı. Çoğu Android cihazda olduğu gibi Samsung ürettiği telefonlarda Gorilla Glass denilen özel bir üçüncü parti cam serisini kullanıyor.

Eğilen Telefon Nasıl Düzeltilir?

Bunların sonuncusu Gorilla Glass 5 ve şimdiye kadar üretilmiş en dayanıklı ön camlar arasında yer alıyor. Cam değişimleri genellikle firmalar tarafından garanti kapsamına alınmaz o nedenle Samsung Note 8’de ön cam değişimi için ne yapılması gerektiğini bilmek önemli. Orijinal değişimler sıklıkla market fiyatının üzerinde gerçekleştiğinden kullanıcılar alternatif yollar aramayı seçiyor. Mağazamız İstanbul Kadıköy’de bulunuyor ve Samsung Note 8 ön cam değişimi için en iyi işçiliği ve kaliteyi sunuyor.

1 Nisan 2020 – Samsung Note 8 Ön Cam Ücreti

ModelÜrün & HizmetÜcreti
Samsung Note 8
Ön Cam Değişimi 600 TL
Samsung Note 8
LCD Ekran Değişimi 1345 TL
Samsung Note 8
Batarya Değişimi 239 TL
Samsung Note 8
Arka Cam Değişimi 149 TL

Samsung Note 8 Ön Cam Değişimi Hakkında

Galaxy Note 8 akıllı telefonunuzun ön cam değişimine ihtiyacı varsa doğru yerdesiniz. Galaxy Note 8 camınız kırılmış, çizilmiş veya çatlamış olup olmadığı farketmeksizin CepMarket ekibi olarak bütçeye fazla yük bindirmeyen yalnızca en güvenilir parçaları kullanıyoruz. Note 8’de ön cam arızası kesinlikle hafife alınması gereken bir konu değil.

Yeterli sürede müdahele edilmediğinde hasarlı ön camlar zamanla ekranınızda ölü noktaların, arka ışık problemlerinin ve renk değişimlerinin oluşmasına neden olabilir. Bu da maliyetin daha da artması demek. Tamirin ne kadar tutacağı konusunda endişe etmenize gerek yok. CepMarket önce ücretsiz olarak cihazı değerlendirir ve size tahmini bir ücret sunar.

Dokunmatik ekranlar, birçok bileşenden oluşan karmaşık bir teknolojiye sahip. Bu bileşenler düzgün çalışmıyorsa, renk bozulması, titreme veya işlemeyen butonlar gibi sorunlar ortaya çıkabilir. Galaxy Note 8’inizde LCD ekran değişimi için özel aletler ve yalnızca kaliteli parçalar kullanıyoruz. Profesyonelce eğitilmiş teknisyenlerimiz ve harika ekibimiz ile Galaxy Note 8 ön cam değişiminı hızlı bir şekilde yapabiliyoruz. Birçok Galaxy Note 8 ön cam değişimi gün içinde veya siz beklerken bitmiş olur.