Samsung Galaxy Cep Telefonu Servis Tamir Fiyatları

Blog sayfasına dönün

Samsung Galaxy Cep Telefonu Servis Tamir Fiyatları

2006 yılından bu yana Kadıköy’de hizmet veren Samsung teknik servisi CepMarket olarak bugüne kadar sayısız Galaxy telefonun tamirini gerçekleştirdik. Bu tamirler arasında ekran değişimi, cam değişimi, arka kapak değişimi, mikrofon değişimi, ahize değişimi, kamera değişimi ve anakart değişimi gibi başlıca işlemler bulunuyor. Şarj soketi arızalanan Samsung Galaxy telefonlara şarj soketi değişimi yapıyoruz.

A Kalite Parçalarla Profesyonel Tamirler

Samsung her zaman en üst kalite parçalara sahip olmalarıyla ünlenmiştir. Bu nedenle rakiplerinden bir miktar daha pahalı fiyat etiketlerine sahip oluyorlar. Ancak bu cihazlara daha uzun ömürlülük ve de dayanıklılık sağlıyor. CepMarket olarak Samsung Galaxy tamirlerinde her zaman en üst kalite parçalar kullanıyor ve cihazınızın performansının ilk günkü haline dönmesine yardımcı oluyoruz.

Cep Telefonu Servisi

Bilinmesi Gerekenler

Samsung Galaxy cep telefonu tamirleri çok çeşitli olup kimi tamirlerde cihazdaki bilgiler silinebilirken kimilerinde aynı kalmaktadır. Anakart tamiri buna iyi bir örnek. Fiyat noktasında da tamirler birbirinden büyük oranda ayrılıyor. Samsung S10 arka kapak değişimi 199 TL iken, Samsung S7 Edge batarya değişimi 289 TL olmaktadır. En yeni S10 ve S10 Plus dahil tüm Samsung telefonların tamir fiyatları için şimdi buraya tıklayabilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Samsung Cep Telefonu Tamirleri

Servisimizde her bütçeye uygun Samsung Galaxy cep telefonu tamirleri gerçekleştiriyoruz. Fiyatlarımız A kalite, çıkma ve orijinal parçalar arasında değişmektedir. İster uygun fiyatlı isterse lüks parçalar kullanalım, cihazın dokunmatik hissiyatı, tepki süresi, ekran rengi, hoparlör ses kalitesi, veri taşıma hızı, kamera deklanşör süresi gibi faktörleri kutudan çıktığı ilk günkü gibi aynı kalmaktadır.

Samsung Galaxy Tamir Videosu

18 Eylül 2020 – Samsung Galaxy Telefon Tamir Fiyatları

Model ve ParçaFiyat
Samsung Galaxy Note 8 Ekran Değişimi1599 TL
Samsung Galaxy Note 8 Cam Değişimi600 TL
Samsung Galaxy Note 8 Arka Kamera Camı Değişimi149 TL
Samsung Galaxy S10 Plus Cam Değişimi750 TL
Samsung Galaxy S10 Plus Ekran Değişimi1699 TL
Samsung Galaxy Note 9 Cam Değişimi700 TL
Samsung Galaxy Note 9 Ekran Değişimi1749 TL
Samsung Galaxy S9 Plus Ekran Değişimi1599 TL
Sıfır Cep Telefonu Alan Yerler

Ücretsiz Kargoyla Tamir

Türkiye’nin tüm illerine ücretsiz kargo seçeneği sunuyoruz. Yurtiçi kargo ortaklığımız sayesinde müşterilerimiz Galaxy telefonlarını gönderirken ve de alırken taşıma ücreti ödemiyor. İstanbul’da oturan müşterilerimiz ise dilerse gidiş 40 TL ve geliş 40 TL olan kuryeyle tamir hizmetimizi kullanabiliyorlar. En hızlı telefon tamir seçeneklerinden biridir.

Bu gönderiyi paylaş

Sormak İstediğiniz Bir Şey Mi Var ?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Blog sayfasına dönün