Samsung Ekran Değişimi ile İlgili Sorular

LG Şarjı Çabuk Bitiyor

Samsung Ekran Değişimi ile İlgili Sorular

Gündelik hayatın vazgeçilmez teknolojisi arasına giren telefonların dünden daha önemli olmasını sağlayan yeni gelişmelerle gündelik hayatı yöneten bir unsura dönüştüğünü ifade edebiliriz. Akıllı telefonların gündelik hayattaki yer ve konumu yükselse de sağladıkları fayda kadar çıkardıkları masraf ve yaşattıkları streste yok değildir. Özellikle Samsung telefonlar da dahil her akıllı telefon markasında yalanılan en önemli problemlerden biri ekran kırılma sorunudur.

Samsung Ekran Değişimi ile İlgili Sorular

Samsung ekran neden kırılır?

Muadillerine göre çok daha sağlam ve kaliteli olan Samsung model akıllı telefonlarda yaşanılan başlıca sıkıntılar arasında telefon ekranı ile ilgili problemler yer alır. Dünyanın en iyi akıllı telefon üreticisi olsan da ve çok iyi ekran teknolojilerine sahip telefonları piyasaya sürsen de farklı etken ve faktörlerden dolayı telefon ekranlarında birtakım problemleri engellenmek oldukça güçtür. Her ne kadar ekran teknolojisi ile alakalı yeni mühendislik hesapları, teknolojileri geliştirilmeye çalışılsa da, ekran var oldukça sorunlarının da var olacağını not etmemiz gerekir.

Bu bakımdan Samsung ekran değişimi bir zarureti ifade eder. Kırık ve çatlak ekranla oyun, video ve internette gezinmek oldukça zor ve internet deneyimini olumsuz etkileyen bir durumdur. Bu nedenle yapılması gereken şey, Samsung telefon modeli ne olursa olsun yeni bir ekran değişimi ile telefon deneyimini ilk günkü performansına çekmektir. Bunun için orijinal ekran kullanmakla beraber, telefon modeline uygun ekran teknolojisinin tercih edilmesi de gerekir.

  iPhone Ekran Renk Kayması

Samsung modeline sahip telefonlardaki sıkıntıların önemli çoğunluğu çizik veya çatlamadır. Ekran kaybı, renklerde solgunluk, görüntü alamama veya dokunmatik hassasiyetinin zayıflaması gibi problemlerden dolayı ortaya çıkan sorunlar oldukça azdır. Herhangi bir kaza sonucu telefon ekranı kırılabilir, çatlar veya önemli ölçüde çizilebilir. Bu durum ekran fonksiyonlarına zarar vermez veya kısmen de olsa etkileyebilir. Telefon kullanım deneyimini düşüren çizik ve kırılmaları çözmek için Samsung ekran değişimi hizmetinden faydalanmak en doğru yoldur.

Samsung ekran değişimi nasıl gerçekleşir?

Birçok kişinin aklına takılan sorulardan biri, ekran değişimlerinin nasıl ve ne şekilde yapıldığına dair endişelerdir. Yüksek fiyat ve bedel ödenerek satın alınan telefonun uzman olmayan ellerde büyük sorunlara neden olacak bir servis sürecine sokulması kabul edilebilir değildir. Ekran deneyimini yükseltmek isterken tamamen telefondan olmak, kaş yaparken göz çıkarmak kabilinden bir durumu ifade eder. Ancak uzman kurumlar tarafından Samsung telefon modeline uygun cam değişimleri, özel araç ve makineler yardımı ile yapılır ve böylelikle herhangi bir zarar ortaya çıkmadan kısa süre içerisinde telefon teslim edilebilir.

Burada dikkat edilmesi gereken husus, kurumun ne kadar bilgili ve tecrübeli olduğuna dair konudur. Bu da, referanslarına ve çalışma prensibine bakılarak anlaşılabilir. Uygun fiyatlar, uzman kadro ve müşteri odaklı hizmet sunan kurumlardan talep edilen hizmetle Samsung telefonda yaşanılan ekran sorunundan kurtulmak mümkündür. Ekran değişimi gerçekleştikten sonraki adımlarda da dikkat edilecek bazı hususlar vardır. Ekran koruyucu ile ekran çiziklerinden ve darbelerden dolayı kaynaklanacak kırıkları önlemek söz konusu olabilir.

  Huawei Arka Cam ve Ekran Değişimi

Samsung ekran değişim fiyatları

Samsung ekran değişimi ile ilgili fiyatlar telefon modeline göre değişkenlik arz edebilir. bir de, ekrandaki sorun da fiyatı etkileyen değişkenler arasındadır. Ekranın tamamının değişimi ile sadece önyüzdeki cam değişimi arasındaki farkı dikkate almak gerekir. Bazı modellerin de cam teknolojileri daha yüksektir ve bu nedenle orijinal ekranın fiyatı düşük modellere nazaran yüksek olabilir. Ancak ödeme kolaylıkları ile taksitlendirme yapılabilir ve böylece kötü ekran deneyimine daha fazla tahammül etmeye gerek kalmaz.

Nisan 2021 – Samsung Cam Değişimi Fiyatları

ModelCam Değişimi FiyatıEkran Değişimi Fiyatı
Samsung Galaxy S10 Plus750 TL2200 TL
Samsung Galaxy S10700 TL1950 TL
Samsung Galaxy S10E550 TL1000 TL
Samsung Galaxy Note FE (Fan Edition)900 TL999 TL
Samsung Note 9700 TL1949 TL
Samsung S9 Plus600 TL1900 TL
Samsung S9600 TL1650 TL
Samsung Note 8600 TL1650 TL
Samsung S8 Plus500 TL1700 TL
Samsung S8500 TL1500 TL
Samsung S7 Edge500 TL1500 TL
Samsung S6 Edge600 TL845 TL
Samsung S6 Edge Plus600 TL999 TL

Bu gönderiyi paylaş

Merak Ettiklerinizi Sorun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir