Samsung Dış Cam Değişimi

Samsung Dış Cam Değişimi

Samsung Dış Cam Değişimi

Eğer Samsung akıllı telefonunuzu düşürmüş ve bir şekilde ekranın çatlamasına ya da kırılmasına neden olduysanız, hemen umutsuzluğa kapılmayın. CepMarket olarak tüm Samsung dış cam değişimi işlemlerini en hızlı şekilde ve en uygun fiyatla yapıyoruz.

Samsung Dış Cam Değişimi
Samsung Dış Cam Değişimi

Samsung Dış Cam Tamiri

Bazı düşme vakalarında Samsung cihazların camı çatlamış ya da dökülmüş gibi görünürken, içerisinde bulunan LCD ekran hala düzgün bir şekilde çalışmaya devam edebilir. Bu durumda yalnızca Samsung dış cam değişimi yaptırmak yeterlidir.

Ancak her Samsung modelinde bu tamir yönteminin imkanlı olmadığını hatırlatalım. Zira gerek kıvrımlı ekran tasarımı gerekse bazı diğer nedenlerden dolayı Samsung dış cam değişimi yaptırmak ön panel değişiminden daha masraflı ve zor olabilir. Bu riski azaltmak adına doğrudan paneli değiştirerek yaygın kullanılan yöntemdir.

Elbette Samsung dış cam değişimi işleminin mümkün olduğu modeller de bulunmakta. Ancak bunlar genellikle daha eski telefonlar denebilir. Dış cam değişimi ile panel değişimi arasında fazla bir fiyat farkı yok. O nedenle CepMarket olarak önce LCD ekranınızı yerinden çıkartıyor ve ardından bunu yeni panele aktararak telefonunuzu ilk günkü haline getiriyoruz.

ModelYapılan İşlemDeğişim Fiyatı
İşçilik Süresi60 – 90 DK Yoğunluğa Bağlı Değişken
KargoÜCRETSİZTüm Türkiye’ye Aynı Gün Gönderim
ÖdemeONLINENakit, Kredi Kartı, Havale & EFT
Samsung Note 9Dış Cam Değişimi
Samsung S9 PlusDış Cam Değişimi
Samsung S9Dış Cam Değişimi
Samsung Note 8Dış Cam Değişimi
Samsung S8 PlusDış Cam Değişimi
Samsung S8Dış Cam Değişimi
Samsung S7 EdgeDış Cam Değişimi
Samsung S7Dış Cam Değişimi
Samsung S6 EdgeDış Cam Değişimi 

Bu gönderiyi paylaş

Yorumlar (2)

Merak Ettiklerinizi Sorun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir