Samsung Arka Cam Kırıldı

Samsung Arka Cam Kırıldı

Samsung Arka Cam Kırıldı

Samsung arka cam kırıldı şikayetiyle servisimize uğrayan müşterilerimiz CepMarket’ten mutlu ayrılıyor. Özellikle kablosuz şarj desteği bulunan Samsung’lar cam arka kapaklarla gelmektedir ve bunlar en küçük darbede çok kolay bir şekilde kırılmaktadırlar.

Samsung Arka Cam Kırıldı

Samsung, cihazlarında en çok cam arka kapak kullanan akıllı telefon markaları arasında geliyor. 2015 yılında piyasaya sunulan Galaxy S6’dan ve daha geriden, Galaxy S9 ve en son çıkan Galaxy S10’lara kadar hemen hemen tüm amiral gemisi cihazların cam arka kapaklarla geldiğini gördük. Bazı orta sınıf modeller de yine cam anlayışını benimseyebiliyor. Cam, malzeme olarak ele hoş bir tutuş hissi verse de cihazın elden daha kolay kaymasına da sebep oluyor. Ancak kablosuz şarjın çalışması için şartlar.

Samsung arka cam kırıldı şikayetiyle son zamanlarda en çok Galaxy S9 ve S9 Plus’larda karşılaşıyoruz. Samsung markası arka cam onarımı yapmaktadır ancak çoğu müşterimiz günlerce ya da haftalarca beklemek yerine bu işlemi CepMarket’te daha uygun bir fiyata daha hızlı yaptırmayı tercih eder. CepMarket Samsung arka cam değişimi yaparken yalnızca Orijinal Ekipman Üreticisi yedek parçalar kullandığından resmi Samsung servisinde yapılan işlemden bir farkı kalmıyor. Ekran değişimine benzer şekilde işlem ortalama 1 saatte tamamlanabiliyor.

  iPhone 12 ve 12 Pro Arka Cam Değişimi

Samsung arka camınız kırıldıysa siz de şimdi Samsung S9 (199 TL), S9 Plus (199 TL) veya Samsung S7 Edge (149 TL) telefonunuzu servisimize getirerek aynı saat ya da gün içerisinde arka cam yenileme işlemi yaptırabilirsiniz. Dileyen müşterilerimiz Yurtiçi sözleşme numarımızla ürünlerini bizlere taşıma ücreti ödemeden gönderip alabiliyorlar. Tamirden sonra herhangi bir veriniz ya da fotoğrafınız silinmiyor ya da cihazınızda performans kaybı yaşanmıyor. Ayrıca kablosuz şarj özelliği varsa yerli yerinde kalıyor.

Nisan 2021 – Samsung Arka Cam Değişimi Fiyatları

ModelİşlemFiyat
Samsung Note 9
Arka Cam Değişimi199 TL
Samsung S9Arka Cam Değişimi199 TL
Samsung S9 Plus
Arka Cam Değişimi199 TL
Samsung Note 8Arka Cam Değişimi149 TL
Samsung S8 PlusArka Cam Değişimi199 TL
Samsung S8Arka Cam Değişimi199 TL
Samsung S7 EdgeArka Cam Değişimi149 TL

Bu gönderiyi paylaş

Merak Ettiklerinizi Sorun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir