Samsung Arka Cam Kapak Yenileme Ücreti

Telefon Arka Kapakları

Samsung Arka Cam Kapak Yenileme Ücreti

Samsung telefonlar sık sık arka camlarla gelen telefonlar arasında yer alıyor. Arka camların en büyük işlevi, en azından günümüzde, kablosuz şarj imkanı sunmalarıdır. Bunun dışında ele güzel bir tutuş hissi verir ve kaliteli hissettirirler. Ancak dezavantajlarının başında kolay kırılmaları geliyor.

Kırılan Samsung Arka Camın Değişim Fiyatı

Samsung Arka Cam Yenileme Nisan 2021

Arka camlar gerçekten kolay şekilde kırılırlar. Bu nedenle bu tür telefonları kılıfla kullanmak istersiniz. Ancak bu her zaman mümkün olmayabilir. Samsung telefonlarda ekran değişiminden sonra en pahalı parça değişimlerinin başında arka camlar geliyor. Arka cam yenileme ücreti resmi Samsung servisinde oldukça yüksek fiyatlı olmaktadır. Ancak CepMarket gibi 2007 yılından bu yana telefon teknik servisi olarak hizmet veren noktalarda Samsung arka cam kapak yenileme ücreti çok daha uygun fiyatlı olur.

Mağazamızda çok kısa sürede gerçekleştirilen Samsung S9 Plus arka cam kapak yenileme ücreti 199 TL, Samsung S9 arka cam kapak yenileme ücreti 199 TL ve Samsung S7 Edge arka cam kapak yenileme ücreti 149 TL’dir. Teknisyenlerimiz bu işlemde OEM kalite yedek parçalar kullanır. Tamir tamamlandıktan sonra hiçbir veriniz kaybolmamış olur. Kullanıcılarımız cihazlarını bizlere ücretsiz kargo ile gönderme imkanına sahiptir. Arka cam kapağı yenilenen Samsung’lar aynı gün kargoya verilir.

  iPhone Arka Cam Kırılması Garanti ve Değişim Ücretleri

Nisan 2021 – Samsung Arka Cam Değişimi Fiyatları

ModelİşlemFiyat
Samsung Note 9
Arka Cam Değişimi199 TL
Samsung S9Arka Cam Değişimi199 TL
Samsung S9 Plus
Arka Cam Değişimi199 TL
Samsung Note 8Arka Cam Değişimi149 TL
Samsung S8 PlusArka Cam Değişimi199 TL
Samsung S8Arka Cam Değişimi199 TL
Samsung S7 EdgeArka Cam Değişimi149 TL

Bu gönderiyi paylaş

Merak Ettiklerinizi Sorun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir